Oppo Yarın 10x Optik Zoom'lu Telefonunu Tanıtacak!

Find X modeli ile kısa sürede gündeme damga vuran Oppo...

Teknoloji - 2019-01-15 17:29:35

Advert
Oppo  Yarın 10x Optik Zoom'lu Telefonunu Tanıtacak!
Advert

Find X modeli ile kısa sürede gündeme damga vuran Oppo, bu sefer 10x optik zoom'a sahip telefonu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaracak. İki yıl önce Mobil Dünya Kongresine (MWC 2017) katılarak 5x optik zoom'a sahip Dünya'nın ilk çift kamerasını kullanıcılarına duyuran şirket, hiç bir akıllı telefonunda bu teknolojisini kullanmamıştı.

Oppo, 5x zoom teknolojisini bu yıl daha da ileriye götürerek 10x kayıpsız zoom'a çıkarmayı başardı. Yeni 10x kayıpsız zoom'a sahip olan akıllı telefon, söylentilere göre 16 Ocak'ta lansmanı yapılarak tanıtılacak. Medya şirketlerine "görüşün on katı, yakında görüşmek üzere" sloganıyla davetiye göndermeye başlayan Oppo, bu yıl akıllı telefon pazarına damga vuracak gibi.

Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
YENİ MHK BAŞKANI SABRİ ÇELİK OLDU

YENİ MHK BAŞKANI SABRİ ÇELİK OLDU

14:32 - Spor

HAFTANIN HAKEMLERİ AÇIKLANDI

HAFTANIN HAKEMLERİ AÇIKLANDI

21:50 - Spor

9 KULÜP PFDK'DA

9 KULÜP PFDK'DA

09:43 - Spor

TFF LUCESCU İLE YOLLARI RESMEN AYIRDI

TFF LUCESCU İLE YOLLARI RESMEN AYIRDI

16:59 - Spor

KONYASPOR'UN HAKEM TEPKİSİ

KONYASPOR'UN HAKEM TEPKİSİ

23:37 - Spor

Seydişehir ve bölgesinin güçlü, doğru,tarafsız internet haberciliği ile hizmet vermektedir. Sitenin içeriği, Haber, mizah, köşe yazıları,video galerilerden oluşmaktadır. Seydişehir\'in tanıtımı gelişmesi ve büyümesi için üzerimize düşeni yapmaya çalışan deneyimli ve genç ekibimiz ile sizlere en iyisini sunmaya çalışıyoruz... Doğru haber için seydisehir ajans size yeter