Oppo Yarın 10x Optik Zoom'lu Telefonunu Tanıtacak!

Find X modeli ile kısa sürede gündeme damga vuran Oppo...

Teknoloji - 2019-01-15 17:29:35

Oppo  Yarın 10x Optik Zoom'lu Telefonunu Tanıtacak!

Find X modeli ile kısa sürede gündeme damga vuran Oppo, bu sefer 10x optik zoom'a sahip telefonu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaracak. İki yıl önce Mobil Dünya Kongresine (MWC 2017) katılarak 5x optik zoom'a sahip Dünya'nın ilk çift kamerasını kullanıcılarına duyuran şirket, hiç bir akıllı telefonunda bu teknolojisini kullanmamıştı.

Oppo, 5x zoom teknolojisini bu yıl daha da ileriye götürerek 10x kayıpsız zoom'a çıkarmayı başardı. Yeni 10x kayıpsız zoom'a sahip olan akıllı telefon, söylentilere göre 16 Ocak'ta lansmanı yapılarak tanıtılacak. Medya şirketlerine "görüşün on katı, yakında görüşmek üzere" sloganıyla davetiye göndermeye başlayan Oppo, bu yıl akıllı telefon pazarına damga vuracak gibi.

Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Üç Belediye Başkanı Görevden Alındı

Üç Belediye Başkanı Görevden Alındı

10:00 - Siyaset

Konya'da gol sesi çıkmadı

Konya'da gol sesi çıkmadı

22:12 - Spor

Birçok üniversite diploması var, iş yok!

Birçok üniversite diploması var, iş yok!

16:33 - Yaşam

KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU

KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU

09:27 - Spor

Japonya'da Konya Kültürü Tanıtıldı

Japonya'da Konya Kültürü Tanıtıldı

03:26 - Dünya

Seydişehir ve bölgesinin güçlü, doğru,tarafsız internet haberciliği ile hizmet vermektedir. Sitenin içeriği, Haber, mizah, köşe yazıları,video galerilerden oluşmaktadır. Seydişehir'in tanıtımı gelişmesi ve büyümesi için üzerimize düşeni yapmaya çalışan deneyimli ve genç ekibimiz ile sizlere en iyisini sunmaya çalışıyoruz... Doğru haber için seydisehir ajans size yeter