KADIN İNCELİĞİYLE ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Seydişehir merkez mahallelerde tek bayan muhtarı Gülbüş Erdoğan, Muhtar binası açılışında, adaylığını da açıklayan ilk muhtar oldu...

3. Sayfa - 2018-08-09 14:48:08

KADIN İNCELİĞİYLE ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Seydişehir Belediyesi tarafından yaptırılan Kızılcalar Mahallesi muhtarlık binasının açılışı, Belediye Başkanı Mehmet Tutal ve muhtarların katılımıyla gerçekleşti.

Belediye Başkanı muhtar binasının açılış konuşmasında ihtiyacı olan diğer mahallelere de muhtarlık binası yapılacağını açıkladı.

Mal pazarı civarında bulunan ve Belediye tarafından yaptırılan Seydişehir’in ilk muhtarlık binasının açılışında Kızılcalar Mahallesi muhtarı Gülbüş Erdoğan konuklarına mahalle hanımlarının yaptığı gözleme, Kahvaltı ikram etti.

Açılış konuşmasını yapan muhtar Gülbüş Erdoğan;

Bir toplantıda sayın belediye başkanımızdan muhtarlık binası talebemiz olmuştu. Muhtar arkadaşlarımızın desteğiyle ve başkanımızın talimatıyla bu istediğimiz gerçekleştirildi. Başkanımızın bu güzel hizmetimizden dolayı Şahsım ve muhtar arkadaşlarım adına çok teşekkür ederim dedi.

Muhtar Gülbüş hizmet Binası açılış konuşmasında Muhtar arkadaşlarının isteği üzerine tekrar aday olduğunu belirtti.

Belediye Başkanı Tutal ise;

Seydişehir’e kazandırılan güzel hizmetlerde Büyükşehir Belediyemizin yanı sıra muhtarlarımızın da büyük desteği olmuştur. Dediği konuşmasında diğer mahallelerde de Muhtarlık binası kazandıracakları müjdesini verdi. 

Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
ÖZGÜVEN SİSTEM KOLEJİ NDEN SOSYAL FARKINDALIK

ÖZGÜVEN SİSTEM KOLEJİ NDEN SOSYAL FARKINDALIK

20:58 - Gündem

Büyükşehir’den Çilek Üreticisine Büyük Destek

Büyükşehir’den Çilek Üreticisine Büyük Destek

21:03 - Belediye

Başkan Altay, Özel Çocuklarla Buluştu

Başkan Altay, Özel Çocuklarla Buluştu

21:00 - Gündem

KONYASPORDAN ÖNEMLİ AÇIKLAMA

KONYASPORDAN ÖNEMLİ AÇIKLAMA

16:42 - Spor

RAMAZAN AYI HAYIRLARA VESİLE OLSUN

RAMAZAN AYI HAYIRLARA VESİLE OLSUN

21:42 - Gündem

Seydişehir ve bölgesinin güçlü, doğru,tarafsız internet haberciliği ile hizmet vermektedir. Sitenin içeriği, Haber, mizah, köşe yazıları,video galerilerden oluşmaktadır. Seydişehir\'in tanıtımı gelişmesi ve büyümesi için üzerimize düşeni yapmaya çalışan deneyimli ve genç ekibimiz ile sizlere en iyisini sunmaya çalışıyoruz... Doğru haber için seydisehir ajans size yeter