Advert
SEÇMEN TUTAL DEDİ, SEYDİŞEHİR KAZANDI !
Umut GENÇ

SEÇMEN TUTAL DEDİ, SEYDİŞEHİR KAZANDI !

Bu içerik 400 kez okundu.

31 Mart Yerel Seçimlerinde Belediye Başkanı Mehmet Tutal, seçmenin teveccühü ile ikinci kez Belediye Başkanı seçildi.

 

Beş yıl önce  başkanlık koltuğuna oturan Mehmet Tutal; gerek belediye kaynakları, gerekse de büyükşehir ve bakanlık kaynakları ile Seydişehir’e irili ufaklı birçok hizmeti kazandırdı. İlçe seçmeni de bu çalışma ve çabaları göz önünde bulundurarak 31 Mart ta andığa gitti .

 

Seydişehir’de Cumhur İttifakı, Bağımsız İttifak, İyi Parti, Cumhuriyet Halk Partisi, Sadet Partisi, Bağımsız Türkiye Partisi ve Demokrat Parti'nin Belediye Başkan adayları iki buçuk ay süresince mahalle mahalle, kapı kapı dolaşarak seçmenin oyuna talip oldular.

 

Seydişehir halkı bilinçli ve duyarlı hareket ederek yüzde 41 oy oranı ile Cumhur İttifakı AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Tutal’ı ikinci kez başkanlığa layık gördü.

 

Şeffaf yönetim anlayışı ve gönül belediyeciliği parolasıyla seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde yürüten İttifak Adayı Tutal, ilçe halkının gönlünü kazanmasını bildi ve geçerli oyların 16 bin 522 sini alarak seçimi kazanan taraf oldu.

 

En yakın rakibine 2 bin 399 oy gibi büyük bir fark atarak zaferini ilan eden  Mehmet Tutal, İkinci kez Belediye Başkanlığı mazbatasını alarak  görevine devam etti.

 

Tutal, “Kazanan Seydişehir olmuştur.”

Seçim zaferinin ardından Seydişehirlilere teşekkür eden Başkan Tutal, “Bugün kazanan Seydişehir oldu, istikrar kazandı, bugün Seydişehir de kardeşlik kazandı, bugün Seydişehir de birlik ve beraberlik kazandı. Bu kutlu hizmet davasında dik durdunuz, bu yolda samimi olarak yürüdünüz. Bundan sonra da beraber yürüyeceğiz. Tarih yazmaya devam edeceğiz. Seydişehir’de büyük projelerimizi tamamlayacağız.  Bu ülkeyi, bu şehri, bu ilçeyi daha güçlü, daha müreffeh bir hale getirmek için beraber çalışacağız. Cumhur İttifakı ile yola çıktık, daha güçlü yolumuza devam edeceğiz.” Şeklinde konuştu.

 

Yaptığımız hizmetler yapacağımız hizmetlerin teminatıdır diyerek sözlerine devam eden  Tutal, ”Çok güzel hizmetlere imza attık, atmaya da devam edeceğiz. Yerinde saymayan, devamlı ilerleyen bir Seydişehir için ilk gün ki aşkla canı gönülden çalışacağız. Allah’ın izniyle mahalle mahalle hizmetlere devam edeceğiz. Tevazu, samimiyet, hakkaniyet ve gayret ile çıktığımız bu yolda bizleri destekleyen ve desteklemeyen tüm hemşehrilerimi sevgiyle, muhabbetle kucaklıyorum. Teşekkürler Seydişehir. Yeni dönemin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Bu zaferi Seydişehir'e yaşatan, İlk günkü aşkla, coşkuyla emek harcayan basta Belediye Başkanımız Mehmet Tutal olmak üzere İlçe Başkanımız Kemalettin Atalay'a  Belediye Meclis Üyeliğine seçilerek gençliğin gür sesi olan Gençlik Kolları Başkanımız Mevlüt Polat'a, çalışma arkadaşlarımız Süleyman Çatlıoğlu'na, Muhammed Arıtürk'e ve Ak sevdaya gönül vermiş herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Ükemize hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum...

Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KKTC Başbakanı Konya'yı ziyaret etti
KKTC Başbakanı Konya'yı ziyaret etti
Pençe- 3'le teröriste büyük darbe
Pençe- 3'le teröriste büyük darbe