Advert

İftar Çadırında Hergün 2Bin Kişilik Yemek

Seydişehir Belediyesi tarafından her yıl olduğu gibi bu yılda Ramazan ayı münasebetiyle kurulan iftar çadırında ihtiyaçlı, öğrenci ve yardıma muhtaç aileler için iftar yemeği veriliyor.

İftar Çadırında Hergün 2Bin Kişilik Yemek
Bu içerik 1933 kez okundu.
Advert

Seyşehirli hayırseverler ve kamu kurumlarının maddi katkıları ile Seydişehir Belediyesi tarafından Belediye meydanında organize edilen iftar çadırı hizmetinden mahallelerde ikamet eden ihtiyaç sahibi, kimsesiz ve yaşlı vatandaşlar da yararlanıyor.

 

Ramazan ayı ile birlikte Belediye meydanında  kurulan ve geleneksel olarak gerçekleştirdikleri iftar çadırı organizasyonu kapsamında her gün iftar çadırında Bin 200 kişilik iftar yemeği verileceğini kaydeden Başkan Tutal;” İftar çadırımızdan her gün ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız, öğrenim çağındaki öğrenciler, iftara yetişemeyenler, ihtiyaç sahibi Bin 200 kişi yararlanacak. Ayrıca mahellerimizde yemek yapamayacak durumdaki muhtaç ve ihtiyaç sahibi yaşlı vatandaşlarımızdan 800 kişiye evlerine sefer tasları vasıtasıyla yemeklerimiz dağıtılacaktır. Ramazan ayının ilk gününden itibaren başlayan 6 çeşit iftar yemeği hizmeti ramazan ayının son gününe kadar devam edecektir. Bu 29 günlük süre içerisinde günlük 2 Bin kişiye iftar yemeği hizmeti vermiş olacağız. Emeği geçen, destek veren hayırseverlerimize, kamu kurum ve kuruluşlarımıza, destek verdiği için çok teşekkür ediyorum. Allah’ım kabul etsin” diye konuştu.

#İftar Çadırında Hergün 2Bin Kişilik Yemek İftar Çadırında Hergün 2Bin Kişilik Yemek
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YENİLGİYİ HAK ETMEDİK
YENİLGİYİ HAK ETMEDİK
Atiker Konyaspor: 0 - Fenerbahçe: 1
Atiker Konyaspor: 0 - Fenerbahçe: 1