Advert

Başkan Tutal'dan Yerel Gazetelere Ziyaret

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, ilçenin önde gelen basın kuruluşlarından Seydişehir Postası, Seydişehir'in Sesi ve Toroslar Gazetesini ofislerinde ziyaret etti.

Başkan Tutal'dan Yerel Gazetelere Ziyaret
Bu içerik 680 kez okundu.
Advert

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal,  ilçenin önde gelen basın kuruluşlarından Seydişehir Postası, Seydişehir'in Sesi ve Toroslar Gazetesini ofislerinde ziyaret etti.

Gazete sahipleri Zeki Erman, Mevlüt Mızrak , Ali Saylam ve Seydişehir Postası Muhabiri Abdullah Leblebici tarafından karşılanan Belediye Başkanı Mehmet Tutal ve Belediye Meclis Üyesi Mehmet Ünüvar, gazetecilik mesleğini en iyi şekilde yerine getirmeye çalışan gazete yetkililerine yayın hayatlarında başarılar diledi.

Belediye çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini kaydeden Başkan Tutal;" Gazetecilik mesleği, oldukça zor ve özveri isteyen bir meslek, sizler  ilçemizde bu işe gönül vermiş ve bu işin gerekliliklerini son derece dikkatle yerine getiren basın mensuplarısınız.Yerel basının önemini çok iyi biliyoruz. Elimizden geldiği kadar her zaman basının yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Çalışmalarımızın yoğunluğu nedeniyle her  ne kadar ziyaretlerinizi geciktirsem de haberlerinizi yakından takip ediyorum. Bizim dışarıdaki gözümüz kulağımızsınız.Nerede bir eksiklik ve yanlışlık varsa bizleri yönlendirmeniz noktasında sizlerden gelecek her türlü bilgiye açığız" dedi.
Belediye Başkanı Mehmet Tutal'ın  gazetelerine yaptıkları ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren gazete sahipleri;" ilçemize yaptığınız çok ciddi çalışmalar ve projeler olduğunu biliyoruz.  Çalışmalarınız da başarılar dileriz” diye konuştu.

Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AHİLİK ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
AHİLİK ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
YENİLGİYİ HAK ETMEDİK
YENİLGİYİ HAK ETMEDİK