Advert

Kardelen Anaokulu Kermes Düzenledi

14.05.2016 Pazar günü ilçemiz Kardelen Anaokulu Okul Aile Birliği tarafından öğretmen-veli işbirliği ile Belediye Düğün Salonunda 10.00 - 16.00 saatleri arasında kermes düzenlendi

Kardelen Anaokulu Kermes Düzenledi
Bu içerik 668 kez okundu.
Advert

 14.05.2016 Pazar günü ilçemiz Kardelen Anaokulu Okul Aile Birliği tarafından öğretmen-veli işbirliği ile Belediye Düğün Salonunda 10.00 - 16.00 saatleri arasında kermes düzenlendi. Kermeste her türlü yiyecek, içecek ve kıyafet satışı yapıldı. Canlı müzik eşliğinde çocuklar ve veliler gönüllerince eğlenirken, Saat: 12.00 da gerçekleştirilen çekilişle sürpriz hediyeler verildi.

            Okul Müdürü Dilek Kara; “Gerçekleştirmiş olduğumuz kermesten dolayı oldukça mutluyuz, hem öğrencilerimizi ve velilerimizi eğlendirirken hem de okulumuza gelir sağlamış olduk. Geçen yıl yapmış olduğumuz kermeste elde ettiğimiz gelir ile çocuklarımız için okul bahçemize park yaptırmıştık bu yıl da yine elde ettiğimiz gelirle inşallah çocuklarımız için güzel şeyler yapacağız.

            Kermesimize katkılarından dolayı başta velilerimiz ve öğretmenlerimiz olmak üzere, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Tahir Kibar’ a ve salonu bize tahsis ettikleri için Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Tutal’ a teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi.

Kardelen Anaokulu Kermes Düzenledi
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AHİLİK ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
AHİLİK ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
YENİLGİYİ HAK ETMEDİK
YENİLGİYİ HAK ETMEDİK