Advert

Ünüvar'ın Okulunda Bisiklet Şenliği

Beslenme dostu okullar" projesi kapsamında Meram Atatürk İlkokulunda bisiklet şenliği düzenlendi...

Ünüvar'ın Okulunda Bisiklet Şenliği
Bu içerik 2270 kez okundu.
Advert

Özel Haber

"Beslenme dostu okullar" projesi kapsamında Meram Atatürk İlkokulunda bisiklet şenliği düzenlendi. Öğrencilerin ve velilerin büyük ilgi gösterdiği etkinlikte, okulun tüm öğrencileri, kendi tasarladıkları, sağlıklı beslenme temalı beyaz tşörtlerini giydiler. Okul idarecileri ve proje ekibinde yer alan öğretmenler, amaçlarının; sağlıklı bir yaşam için dengeli beslenmenin yanı sıra, spor yapmanın da önemine dikkat çekerek, öğrencilerde farkındalık yaratmak olduğunu belirttiler. 

Okul Müdürü İbrahim Baştuğ yaptığı açıklamada; '' Bu yıl ilk kez  gerçekleştirdiğimiz uygulamayı, geleneksel hale getirmek istiyoruz, tek amacımız sağlıklı yaşam için öğrencilerimizi ve ailelerini spora vede bisiklete yöneltmek. Bu yüzden şenliği geleneksel hale getirmeyi planlıyoruz. Projemize destek veren herkese teşekkür ederim. ''diye konuştu. 

 

Görüşlerini aldığımız öğretmen Gülşen Ünüvar ise ; '' Okulumuzda 'Beslenme dostu okullar' Projesi kapsamında organize ettiğimiz bisiklet şenliğimize, her sınıftan öğrencilerimiz katılırken, velilerimizde onları izlemeye gelerek destek verdiler. Öğrencilerimiz ise, kendi tasarladıkları tşörtleri giyerek hem proje katkı sağladılar hem de projede bizzat yer alarak bu güzel organizasyonda öncü oldular. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Umarım geleneksel hale gelir,'' dedi. (Süleyman Sayan)

 

Gülşen Ünüvar Bisiklet şenliği Konya Meram
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AHİLİK ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
AHİLİK ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
YENİLGİYİ HAK ETMEDİK
YENİLGİYİ HAK ETMEDİK