Advert

İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Binası İçin Kollar Sıvandı

Seydişehir İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü yeni hizmet binasının yapımına başlandı.

İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Binası İçin Kollar Sıvandı
Bu içerik 1518 kez okundu.
Advert

Mevcut İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü binasının ihtiyacı karşılama noktasında yetersiz kalması nedeniyle Seydişehir’e yeni bir hizmet binasının kazandırılması için Belediye Başkanı Mehmet Tutal'ın  nezdinde yapılan girişimleri olumlu sonuç verdi.

 

Alaylar 2 Mahallesi Yeni Emniyet Müdürlüğü binası karşısında bulunan mülkiyeti Seydişehir Belediyesine ait 5 bin 500 metreye sahip arsanın tahsis işlemleri ve ihale işlemleri tamamlanarak binanın yapımına başlandı.

 

Seydişehir'e uzun yıllardır hizmet veren İlçe  Gıda Tarım ve Hayvancılık binasının yetersiz olduğunu kaydeden Başkan Tutal; " İlçemize yakışır bir binanın yapılması için belediyemize ait arsamızın tahsis işlemini  yaptık.  600 metrekarelik  4 katlı olarak yapımına başlanacak olan ilçe gıda tarım ve hayvancılık binası   bu yıl sonunda tamamlanarak Seydişehirli  hemşehrilerimize hizmet verecek. Seydişehir halkı hizmetin en iyisine layık. Hayırlı uğurlu olsun " dedi.

 

Başkan Tutal, yapımına başlanılan  Gıda Tarım ve Hayvancılık binasının yeni yerine taşınmasının ardından mevcut binanın yıkılarak  Seydişehir Belediyesi tarafından park ve yeşil alan düzenlemesinin ardından  vatandaşların kullanımına kullanımına sunulacağını kaydetti.

İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Binasının Yapımına Başlandı
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AHİLİK ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
AHİLİK ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
YENİLGİYİ HAK ETMEDİK
YENİLGİYİ HAK ETMEDİK