Advert

Çanakkale Milletin Kahramanlık Destanıdır

AK Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferinin 102. yıldönümünü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Çanakkale Milletin Kahramanlık Destanıdır
Bu içerik 444 kez okundu.
Advert

 

 

AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Konurer yayımladığı mesajında; 

'' Çanakkale meydan muharebesi Türk milletinin tarihinde önemli bir yeri olan, bağımsız yaşamak uğruna tereddüt etmeden canlarını feda eden bir milletin kahramanlık destanıdır.  102. yıldönümünü gururla kutladığımız bu zafer, Türk’ün yenilmezliğini ve önlenemez gücünü dünyaya bir kez daha kanıtlamıştır. 

Kutsal olan vatan topraklarının düşman işgalinden korunması ve bayrağımızın ilelebet göklerde gururla dalgalanması için canla başla, birlik ve beraberlik içinde verilen bu mücadeleyi bizlerde millet olarak en iyi şekilde idrak etmeli ve gelecek nesillere de bu bilinci aktarmayı, bizlere bu güzel vatanı emanet eden atalarımıza karşı bir borç bilmeliyiz. 

Bu duygu ve düşüncelerle Türk milletinin şanlı zaferinin 102 yıldönümünde günün zor şartlarına rağmen vatanın ve milletin ebedi varlığı, devletimizin bölünmez bütünlüğü uğruna düşmanı vatan toprağından çıkarmak için fedakârca mücadele eden Çanakkale şehitlerini ve vatanımız uğruna hayatlarını kayıp etmiş olan bütün aziz şehitlerimizi bu önemli ve anlamlı  günde bir kez daha saygıyla anıyor, yüce Allah’tan rahmet diliyorum''.Dedi 

 

 

                                                                                                        

                                                                                               

 

 

 

Çanakkale Milletin Kahramanlık Destanıdır
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AHİLİK ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
AHİLİK ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
YENİLGİYİ HAK ETMEDİK
YENİLGİYİ HAK ETMEDİK