Advert

Kitap Oku Geleceğini Doku

Halise Güney Ortaokulu tarafından KOP Okuyor kapsamında velilere seminer düzenlendi. Seminere okul velilerinin büyük ilgisi vardı.

Kitap Oku Geleceğini Doku
Bu içerik 602 kez okundu.
Advert

Halise Güney Ortaokulu müdürü Yavuz YEL “Kalkınma Bakanlığı Kop Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı Kop Bölgesi’nde okuma alışkanlığı ve kültürünün artırılarak sürdürülebilirliğin sağlanması mali destek programını kapsamında okulumuzun “Kitap Oku Geleceğini Doku” 13.570 TL tutarındaki projesi aralık ayı içinde mali destek almaya hak kazanmıştı. Bu kapsamda okulumuzda 7 ay sürecek etkinliklerin tanıtımı için bilgilendirme toplantısını yapıldı. Toplantı da proje yürütücümüz Türkçe Öğretmeni Halil İbrahim NOYAN tarafından hızlı ve anlayarak okuma teknikleri hakkında bilgilendirme semineri de yapıldı. Projemize destek veren öğretmen ve velilerimize teşekkür ediyorum.” Dedi

Türkçe Öğretmeni Halil İbrahim NOYAN “Kop Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı Kop Okuyor projesi kapsamında 684 proje içinde okulumuzun hazırladığı “Kitap Oku Geleceğini Doku” projemizin mali destek alması bizleri mutlu etmiştir. Proje kapsamında öğrencilerimiz ile velilerimizin okuma alışkanlığı ve kültürünün artırılarak sürdürülebilirliğini amaçlıyoruz. Bu kapsamda farklı etkinlikler ile veli ve öğrencilerimize kitap okutma gayreti içinde olacağız.” Dedi.

Kitap Oku Geleceğini Doku
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AHİLİK ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
AHİLİK ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
YENİLGİYİ HAK ETMEDİK
YENİLGİYİ HAK ETMEDİK