Advert

Taraftarlardan Bir İlk Hatıra Ormanı

Konyaspor'un doğu tribününde yer alan Tek sevdam Konyaspor grubu, sadece aktif Konyaspor taraftarlarından oluşan sosyal medya grubunda 10.bininci üyesini doldurmasıyla bunun için yapılabilecek faaliyetleri değerlendirdi.

Taraftarlardan Bir İlk Hatıra Ormanı
Bu içerik 1156 kez okundu.
Advert

Özel Haber

Konyaspor'un doğu tribününde yer alan Tek sevdam Konyaspor grubu, sadece aktif Konyaspor taraftarlarından oluşan sosyal medya grubunda 10.bininci üyesini doldurmasıyla bunun için yapılabilecek faaliyetleri değerlendirdi. Değerlendirme sonucu 10 bininciüye ile birlikte 10Bin fidan dikme kararı alan grup yöneticileri ormanın isminide Tek sevdam Konyaspor hatıra ormanı yapma kararı aldı. Gerekli görüşmeleri yaptıklarını dile getiren grup yönetcilerinden Selçuk Akbal ve Hasan Yiğit ; Konya'mız için Konyaspor için daha güzel neler yapılabilir derdine düştük. 50 Bin fidan aldıklarını, bu fidanlardan 10 bin tanesini her üyemiz adına, her üyeye bir fidan sıloganıyla dikme kararı aldık. Yetkililerden bu fidanları dikeceğimiz alanı bekliyoruz, Seydişehir yolu üzeri veya Beyşehir yolunda Apa barajı civarında bir yer bizim şahsi fikrimiz fakat memleketimizin her yeri bizim, yetkililerin uygun gördüğü yere hatıra ormanımızın fidanlarını dikeceğiz dediler. Öte yandan geriye kalan yaklaşık 40 Bin fidanı ise Konya'da ki okullara dağıtmak istediklerini belirten Yiğit ve Akbal herşey Konya ve Konyaspor için diyerek sözlerini tamamladılar.

Tek Sevdam Konyaspor grubunda bir başkan bulunmadığını kararları ortak aldıklarını 7 yönetici 6 Moderatör ile faliyetlerini sürdürdüklerini vurguladılar.

Tek Sevdam Konyaspor grubunda yönetimde şu isimler yer alıyor: Selçuk Akbal, Hasan Yiğit, Murat Köseoğlu, Ali Kartlar, Kubilay Kazım Nur, Taner Düğü ve Kerim Can. 

Grubun moderatörleri ise; İbrahim Bağcı,İbrahim Aydın, Ömer Karataş, Ali Baran,Halil Yakmaoğlu ve Ramazan Öz bulunuyor.

(Haber : Süleyman Sayan)

Taraftarlardan Bir İlk Hatıra Ormanı
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AHİLİK ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
AHİLİK ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
YENİLGİYİ HAK ETMEDİK
YENİLGİYİ HAK ETMEDİK