Advert

İlçe Tarımın İhalesi Şubatta Yapılacak

Ak Parti Seydişehir İlçe başkanı Mustafa Konurer Seydişehir İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü yeni hizmet binasının ihalesinin 8 Şubat’ta saat 10:00’da yapılacağını söyledi.

İlçe Tarımın İhalesi Şubatta Yapılacak
Bu içerik 1240 kez okundu.
Advert

 

Mevcut İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü binasının ihtiyacı karşılama noktasında yetersiz kaldığını bunun neticesinde Seydişehir’e yeni bir hizmet binasının kazandırılması için bakanlık nezdinde yapılan girişimlerin olumlu sonuç verdiğini söyleyen Ak Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer 5 bin 505 metre kare alana kurulacak olan İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü yeni hizmet binasının yerleşim alanının 585,5 metre kare olacağını ve 2 Milyon 400 bin Liraya mal olacağını söyledi.

Ak Parti hükümetleri döneminde farklı alanlarda olduğu gibi Gıda, Tarım ve Hayvancılık alanında da büyük değişimlerin yaşandığını kaydeden İlçe Başkanı Konurer siyasette tek amacımız yurdumuzun dört bir köşesinde yapılan hizmetlerden Seydişehir’inde payına düşeni fazlasıyla almasını sağlamaktır. Seydişehir halkı hizmetin en iyisine layık olan bir halktır. Yeni binanın yapımına bir an evvel başlanması için konun takipçisi olmaya devam edeceğiz. İnşallah İlçe tarım binamız bittiği zaman değerli çiftçilerimiz sağlıklı ve modern bir ortamda hizmet almaya başlayacaklardır. İlçemize kaliteli ve güzel bir Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü binası kazandırılması hususunda desteklerini esirgemeyen başta Sayın Bakanımız Faruk Çelik’e, Orman ve Su İşleri Bakan yardımcımız Sayın Harun Tüfekci’ye ve arsa tahsisinde bulunan Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Tutal’a şükranlarımı sunar, şimdiden yeni hizmet Binasının Seydişehir’imize hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim dedi.

İlçe Tarımın İhalesi Şubatta Yapılacak
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AHİLİK ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
AHİLİK ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
YENİLGİYİ HAK ETMEDİK
YENİLGİYİ HAK ETMEDİK