Advert

Şahiner ve Özaltun’dan Kaymakam Erdoğan’a ziyaret

Beyşehir İlçe Kaymakamı Muzaffer Şahiner ve Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, Seydişehir İlçe Kaymakamı Aydın Erdoğan’ı makamında ziyaret etti. Geçtiğimiz günlerde göreve başlayan Seydişehir İlçe Kaymakamı Aydın

Şahiner ve Özaltun’dan Kaymakam Erdoğan’a ziyaret
Bu içerik 602 kez okundu.
Advert

Beyşehir İlçe Kaymakamı Muzaffer Şahiner ve Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, Seydişehir İlçe Kaymakamı Aydın Erdoğan’ı makamında ziyaret etti. Geçtiğimiz günlerde göreve başlayan Seydişehir İlçe Kaymakamı Aydın Erdoğan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Beyşehir İlçe Kaymakamı Muzaffer Şahiner ve Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun’u makamında ağırlayan Erdoğan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

Seydişehir ve Beyşehir’de yaşanan elektrik kesintileri ve karla mücadele çalışmalarının ele alındığı ziyaret programında her iki ilçe için gerçekleştirilecek projeler üzerinde de duruldu. Kaymakam Erdoğan’a günün anısına hediyeler takdim eden Başkan Özaltun ve Kaymakam Şahiner daha sonra Seydişehir Belediye Başkanı Mehmut Tutal’ı makamında ziyaret ederek görüşmelerde bulundu.

Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AHİLİK ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
AHİLİK ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
YENİLGİYİ HAK ETMEDİK
YENİLGİYİ HAK ETMEDİK