Advert

Konyaspor Cell ve Konyaspor Net

Konyaspor Cell ve Konyaspor Net
Bu içerik 2655 kez okundu.
Advert

Türk Telekom, Atiker Konyaspor ile işbirliğine giderek taraftar kampanyalarını mobilde KONYASPORCELL, evde internette ise KONYASPORNET isimleriyle hayata geçirdi. 

Gerçekleştirilen işbirliği kapsamında Atiker Konyaspor taraftarları mobilde avantajlı tarifelerle konuşup, birbirinden cazip evde internet paketlerini kullanırken aynı zamanda takımlarına da kazandıracaklar. 

Türkiye’nin lider iletişim ve eğlence teknolojileri şirketi Türk Telekom, spor kulüpleriyle gerçekleştirdiği işbirliklerine bir yenisini daha ekledi. Taraftarlarının takımlarını saha dışında da desteklemesi amacıyla Atiker Konyaspor Kulübü’yle yapılan işbirliği kapsamında Türk Telekom taraftar hatlarını; mobilde KONYASPORCELL, evde internette ise KONYASPORNET isimleriyle hayata geçirdi.

Taraftar hatlarının mimarı olan Türk Telekom ile Atiker Konyaspor arasındaki işbirliği Atiker Konyaspor taraftarlarına ayrıcalıklı fırsatlar sunarken, taraftarların takımlarını yeşil saha dışında da desteklemesine imkan verecek. 

Türk Telekom’un güçlü altyapısı ile hizmet verecek olan KONYASPORCELL ve KONYASPORNET tarifelerine geçen taraftarlar, özel imza günlerine katılma, futbolcularla tanışma, antrenman ziyareti, hediye forma ve maç bileti kazanma gibi birçok ayrıcalıktan da yararlanabilecek. İşbirliği sayesinde bu yıl kombine bilet satışı 30 bini geçen Türkiye’nin en büyük spor kulüplerinden Atiker Konyaspor ise yeşil sahalar dışında da sürekli bir gelir akışı elde edecek.

ATİKER KONYASPORLULARA ÖZEL BİRBİRİNDEN AVANTAJLI MOBİL ve EVDE İNTERNET KAMPANYALARI 

Faturalı ve faturasız tarife seçeneklerine sahip KONYASPORCELL, numara taşıma ve yeni aktivasyonla gelen kullanıcılara yönelik özel tarifeler sunuyor. Faturalı müşteriler için her yöne 1000 dakika, 1000 SMS, 4GB internet ve grup içi sınırsız konuşma paketi sunan tarifenin aylık ücreti 29 TL olup, bu tarife için 24 ay taahhüt veren aboneler, Atiker Konyaspor formasına ise ücretsiz olarak sahip olacak. Faturasız KONYASPORCELL tarifesine başvuranlar ise aylık tek seferde 20TL üzeri yükleme yapmaları durumunda grup içi aylık 2000 dakika hediye konuşma süresi kazanacak. Bu tarifeyi tercih eden aboneler ayrıca Türk Telekom faturasız paket avantajlarının tamamından da yararlanabilecek. Atiker Konyaspor Kulübü taraftarlarına özel evde internet servisi KONYASPORNET’i tercih eden taraftarlar Türk Telekom’un tüm evde internet kampanyalarından faydalanabilecekleri gibi 1981 hediye Wi-Fi dakikasına da sahip olacak.  

KONYASPORCELL ve KONYASPORNET’li olmak isteyen Atiker Konyaspor taraftarlarının Türkiye’deki herhangi bir Türk Telekom bayisine başvurmaları, Türk Telekom web sitesi üzerinden ya da çağrı merkezi üzerinden taleplerini iletmeleri yeterli olacak. 

Konyaspor Cell ve Konyaspor Net
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AHİLİK ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
AHİLİK ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
YENİLGİYİ HAK ETMEDİK
YENİLGİYİ HAK ETMEDİK