Reklamı Geç
Advert
Advert

Başkan Çelikbaş'tan kutlama mesajı

Özçelik-İş Sendikası Seydişehir Şube Başkanı Ferhat Çelikbaş, Kurban Bayramın münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Çelikbaş'tan kutlama mesajı
Bu içerik 524 kez okundu.

Çelikbaş mesajında şu satırlara yer verdi: “Basta bu vatan ve millet için günümüze kadar can vermiş kan dökmüş şehitlerimizin ve fabrikamızda hayatını kaybeden arkadaşlarımız; Mehmet Çelik, Nabi Akcapınar, Engin Yüksel, Turgut Sarı, Cengiz Tavlan. kardeşlerimizin her bayram olduğu gibi bu bayram da mezarlarını ziyaret ederek bayramlarını kutlamanın mutluluğunu yaşadık.

Teslimiyetin simgesi böylesi bir günde Hz.Mevlana’nın da dediği gibi; Teslim olduğun ne ise, Teselli bulduğun da odur. Ve teslimiyet yalnızca ALLAH'adır. Allah'a teslim ol ki teselli bulasın!... Sözü ile daha da anlam bulmuştur. Allah’a teslimiyet, kesin bilgi ile iman etmenin en önemli şartıdır; İslâm teslimdir. Teslimiyet, kulluğun özünü oluşturur; kulun kalbinin, Rabbine olan en önemli yönelişidir. Rabbini tanıdıkça ve imanda derinleştikçe insanın teslimiyeti de artar. Bu duygu ve düşüncelerle paylaşmanın,birlik ve beraberliğin daim olması dileklerimizle Mübarek kurban bayramının tüm islam alemine hayırlar getirmesini temenni ederek kesilen kurbanların kabul diler kazasız belasız huzurlu hayırlı günler dileriz.”

Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Ahilik Haftası'nda 'Yılın Çırağı' seçildi
Ahilik Haftası'nda 'Yılın Çırağı' seçildi
Konya Emniyet Müdürlüğüne atama...
Konya Emniyet Müdürlüğüne atama...