Advert

Başkan Konurer Seydişehir’deki Yatırımları Degerlendirdi

AK Parti Seydişehir ilçe Başkanı Mustafa Konurer, Seydişehir basını ile Sultani Restaurantta Seydişehir de Yapılan ve yapılmakta olan yatırımlar ilgili olarak değerlendirmelerde bulundu...

Başkan Konurer Seydişehir’deki Yatırımları Degerlendirdi
Bu içerik 1411 kez okundu.
Advert

 

 

AK Parti Seydişehir ilçe Başkanı Mustafa Konurer,  Seydişehir basını ile Sultani Restaurantta Seydişehir de Yapılan ve yapılmakta olan yatırımlar ilgili olarak değerlendirmelerde bulundu.

Konurer  Seydişehir Antalya   yolu Alacabel   mevkiinde   geçen   hafta  temeli  atılan  Tünel yapım çalışmalarında temel atma töreni, Cumhurbaşkanı Recep  Tayyip Erdoğan’nın Konya ziyaretinde yaptığını ve  Ulaştırma  Bakanı Ahmet  Arslan’ın Seydişehir’e gelerek açılışı yaptığını ifade ederek başladığı konuşmasında; Devlet  Hastanesinin arsa sorunun çözüldüğü alanın  iki kat daha  büyüyerek 22 bin  metre kare olduğunu söyledi.

AK Parti ilçe Başkanı Mustafa Konurer, Seydişehir’deki hedefleri, yatırımlarıyla ilgili yaptığı değerlendirmelerde Necmettin Erbakan Üniversitesi Ahmet Cengiz Mühendislik Fakültesine iki bölümün daha kazandırıldığını belirterek;’’ Sağlık Bilimleri Fakültesinin de İlçemize kazandırılması konusunda yoğun olarak çalışmalarımız devam ediyor.Bunun yanısıra  İlçe  Tarım  Müdürlüğü binası ve Adliye  binası ile ilgili olarak projeler verildi.Emniyet  binamızın da çalışmaları devam ediyor.’’dedi.

Seydişehir  için önemli  bir ekonomik katkı sağlayacağı düşünülen Kavak  Termal  Suyu içinde çalışmaların sürdüğü,Belediye’nin de  bu konuda ciddi çalışmalar yaptığını  belirten Konurer,Fizik tedavi merkezi gibi,Termal Otel gibi , seracılık gibi alanlar üzerinde çalışmaların  sürdüğünü  ifade etti.

Başkan Konurer Seydişehir’deki Yatırımları Degerlendirdi.
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YENİLGİYİ HAK ETMEDİK
YENİLGİYİ HAK ETMEDİK
Atiker Konyaspor: 0 - Fenerbahçe: 1
Atiker Konyaspor: 0 - Fenerbahçe: 1