KONYASPOR'DAN BAŞKAN ALTAY'A ZİYARET

Başkan Hilmi Kulluk ve İkinci Başkanımız Selçuk Aksoy Olağanüstü Genel Kurul öncesinde Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay'ı makamında ziyaret etti.

KONYASPOR'DAN BAŞKAN ALTAY'A ZİYARET
Bu içerik 2585 kez okundu.

 

12 Haziran 2019 tarihinde tüzük değişikliği nedeniyle yapılacak olan Olağanüstü Seçimli Genel Kurul öncesinde Başkan Hilmi Kulluk ve İkinci Başkan Selçuk Aksoy,  Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay'ı Konyaspor'da göreve başladıkları andan bugüne yapılan bütün icraatlarla ilgili kapsamlı bir şekilde bilgilendirdi. 

Ayrıca, önümüzdeki süreçle hayata geçirilmesi düşünülen proje ve hedeflerle ilgili Konyaspor Kulübü Yönetiminin düşüncelerini Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay ile paylaştı.

Başkan Altay, kulübün şeffaf bir şekilde yönetilmesinden duyduğu memnuniyeti ifade ederken bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da desteklerinin devam edeceğinin altını çizdi.

Ziyaretin sonunda Başkan Hilmi Kulluk, Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay'a üzerinde isminin yer aldığı 42 numaralı forma ile çift başlı kartal heykelin kişiye özel minyatürünü hediye etti.

KONYASPOR'DAN BAŞKAN ALTAY'A ZİYARET
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Üç Belediye Başkanı Görevden Alındı
Üç Belediye Başkanı Görevden Alındı
Konya'da gol sesi çıkmadı
Konya'da gol sesi çıkmadı