Advert

BAŞKAN ATALAY'IN BAYRAM MESAJI

AK Parti Seydişehir İlçe Başkanı Kemalettin Atalay Ramazan Bayramı vesilesiyle bir mesaj yayımladı. Atalay mesajında;

BAŞKAN ATALAY'IN BAYRAM MESAJI
Bu içerik 1437 kez okundu.

 Bayramların asırlardır süre gelen kültür ve geleneğimizi yaşamamıza, Milli birlik ve beraberliğimizi pekiştirmemize bir fırsat olduğunu söyleyen AK Parti Seydişehir İlçe Başkanı Kemalettin Atalay;  “Allah ramazanımızı ve bayramımızı hayırlı vesilelere kılsın ve kardeşliğimizi daim eylesin” dedi.

Ramazan Bayramı sebebiyle bir mesaj yayımlayan Başkan Atalay devamla şunları söyledi: "Rahmet ve bereket ayı ramazanı tüm fazileti ve feyziyle geride bırakmaya hazırlanırken, bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğu içindeyiz. Bu mübarek Ramazan ayı içerisinde ; yiyecek ekmeği olmayanların, içecek suyu olmayanların hallerini orucumuz ile anlamaya çalıştık. Her iftarda bir buluşma vardı, nimet ile bedenin buluşması kadar ruhların buluşması da. Allah’ın izniyle şimdi birlik ve beraberlik içinde bayramın sevincini yaşıyoruz.

Çocuklarımızla, ailemizle, büyüklerimizle, komşu ve akrabalarımızla bayramı doyasıya yaşayalım ve yaşatalım.

Ramazan Bayramı'nın, daha müreffeh bir geleceğe ulaşmamıza, aramızdaki kardeşlik bağlarını güçlenmesine vesile olmasını diliyorum.

Bayrama buruk giren yetimleri, öksüzleri, şehit evlatlarını unutmayalım; onları sevindirmeyi, bayram sevincimizi onlarla paylaşmayı ihmal etmeyelim. Bu duygu ve düşünceler içinde, en kalbi duygularımla, bayramınızı tekrar kutluyorum. Bayramın tüm hanelere, tüm ocaklara, tüm gönüllere; ülkemize, İslam dünyasına ve insanlığa huzur, saadet, selamet getirmesini temenni ediyorum.” dedi.

BAŞKAN ATALAY'IN BAYRAM MESAJI
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU
KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU
Japonya'da Konya Kültürü Tanıtıldı
Japonya'da Konya Kültürü Tanıtıldı