MHP RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

Milliyetçi Hareket Partisi Seydişehir İlçe Başkanı Sayın Eyyup GÜL, 4 Haziran 2019 Salı günü başlayacak olan “Ramazan Bayramı” münasebetiyle ilgili bir kutlama mesajı yayınladı.

MHP RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI
Bu içerik 1312 kez okundu.

Başkan GÜL mesajında şu ifadelere yer verdi: Öncelikle tüm halkımızın bayramını kutlarım. Ramazan ayının “İyiliği şefkati ve merhameti bol mübarek bayramına çok şükür ulaştık. Ramazan ayında kurulan dostluklar, yapılan gönüller ve kazanılan hayır duaları bayram ile feyzin doruğuna ulaşmaktadır. Ramazan bir olmaktır, birlik olmaktır, birlikte olmaktır.  Ramazan Bayramı’nda yanımızda olanlara şükür edip, uzakta olan yakınlarımızı özlemle yâd ederken, gazi ve şehitlerimizi rahmetle, minnetle anıyorum.

Bir çiçeğin açması baharı müjdeler. Ve baharda gelincikler en güzel başlangıçları müjdeler. İnşallah bu bayram hayatımızda yeni başlangıçların müjdecisi olması dileklerimle Cenabı Mevla’dan; dünya ve Türkiye üzerindeki zulmün durmasına, insanlığın barışına ve Türkiye de Hak ve haklıdan yana olan adaletin tecelli etmesine vesile olmasını diliyorum” dedi.

 

Şeker tadında, nice bayramlara…

 

Not: İlçe teşkilatımızda bayramın birinci günü saat: 13,00-14,30 arasında bayramlaşma yapılacaktır. Tüm halkımız davetlidir.

 

 

 

 

Eyyup GÜL Milliyetçi Hareket Partisi Seydişehir İlçe Başkanı MHP RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Üç Belediye Başkanı Görevden Alındı
Üç Belediye Başkanı Görevden Alındı
Konya'da gol sesi çıkmadı
Konya'da gol sesi çıkmadı