BAYRAM ÖNCESİ MEZARLIKLAR TEMİZLENİYOR

Seydişehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi merkez ve kırsal mahallelerde bulunan mezarlıklarda temizlik ve bakım çalışmalarına devam ediyor.

BAYRAM ÖNCESİ MEZARLIKLAR TEMİZLENİYOR
Bu içerik 794 kez okundu.

Vatandaşların rahat bir şekilde mezarlık ziyaretlerini yapabilmeleri için temizlik çalışmaların başlatıldığı ifade eden  Belediye Başkanı Mehmet Tutal, sorumluluk alanında bulunan mezarlıkların çevre temizliği ve bakımlarının devam ettiğini belirtti.

Belediye Başkanı Mehmet Tutal, “İlçemizdeki mezarlıkların bakım ve temizliğine rutin olarak devam ediyoruz. Ekiplerimizin bir kısmı Akyol Mezarlığının çevre düzenlemesini ve bakımına devam ediyor. Belediye olarak şehir mezarlıklarımızı düzenli olarak bakımdan geçiriyoruz.Vatandaşlarımızın mezarlık ziyaretlerini rahat yapabilmeleri için bu tür çalışmalarımız devam edecek" dedi.

Mezarlık alanlarında bulunan  ağaçların budandığını ,bakım ve temizliğinin yapıldığını kaydeden Başkan Tutal, boş alanlarda bulunan ot, kağıt, naylon, pet şişe gibi çevreye zarar veren atıklarında  Belediye bağlı ekipler tarafından toplandığını  mezarlıkların temiz bir görünüme kavuştuğunu belirtti.

 

 

 

 

BELEDİYE EKİPLERİNDEN MEZARLIKLARDA TEMİZLİK MEZARLIKLAR TEMİZLENİYOR SEYDİŞEHİR BAYRAM ÖNCESİ MEZARLIKLAR TEMİZLENİYOR
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Üç Belediye Başkanı Görevden Alındı
Üç Belediye Başkanı Görevden Alındı
Konya'da gol sesi çıkmadı
Konya'da gol sesi çıkmadı