Advert

BAŞKAN TUTAL, ÇOŞKUN AİLESİ İLE BİRLİKTE İFTAR AÇTI

Ulukapı Mahallesinde ikamet eden Coşkun ailesine konuk olan Belediye Başkanı Mehmet Tutal, aile fertleri ile birlikte iftar açtı...

BAŞKAN TUTAL, ÇOŞKUN AİLESİ İLE BİRLİKTE İFTAR AÇTI
Bu içerik 1715 kez okundu.

Ramazan ayında da vatandaşlarla buluşmalarını sürdüren, Belediye Başkanı Mehmet Tutal, iftarını da evlerine konuk olduğu ailelerle birlikte açıyor.

 

Ezanların okunması ile aileyle  birlikte iftar  açan Başkan Tutal ve eşi Melek Tutal, Çoşkun ailesine  gösterdikleri misafirperverlik için teşekkür etti. 

Ramazan ayının birlik, beraberlik ve dayanışma ayı olduğuna vurgu yapan Başkan Tutal; fırsat buldukça vatandaşlarımız ile birlikte olup, onları ziyaret ederek hayır dualarını alıyoruz.  Bizlere kapılarını ve gönüllerini açan hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.Ailelerimizle birlikte iftar edip, sorunlarını dinliyoruz. Bu vesileyle tüm vatandaşlarımızın Ramazan ayını kutluyorum" dedi. 

Ali Çoşkun; Başkanımız, mübarek Ramazan ayında bizleri ziyaret ederek sevindirdi.Her zaman vatandaşlarla birlikte olduğunu, onlarla sohbet edip dertlerini dinlediğini biliyorum. Başkanımızın bizimle birlikte iftar açması beni ve ailemi mutlu etti. Kendisine çok teşekkür ediyorum" dedi. 


 

 

BAŞKAN TUTAL ÇOŞKUN AİLESİ İLE BİRLİKTE İFTAR AÇTI
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KKTC Başbakanı Konya'yı ziyaret etti
KKTC Başbakanı Konya'yı ziyaret etti
Pençe- 3'le teröriste büyük darbe
Pençe- 3'le teröriste büyük darbe