Reklamı Geç
Advert
Advert

SEYDİŞEHİR BEŞİR DERNEĞİ BİR KAP BİR KALP

Beşir Derneği'nin, paylaşmak istediğiniz yemeğinizi iftardan önce sizden alıp yoksul ailelere ulaştırdığı Bir Kap Bir Kalp projesi için başvurular başladı...

SEYDİŞEHİR BEŞİR DERNEĞİ BİR KAP BİR KALP
Bu içerik 1932 kez okundu.

Seydişehir Beşir Derneği temsilciliği her ramazan ayında olduğu gibi '' Bir kap bir kalp'' diyerek mahsun gönüllerin sevincine vesile olmak için her gün iftar vaktinde gönüllülerinin evlerinde pişirdikleri sıcak yemekleri ihtiyaç sahiplerine ulaştırarak gönüllere dokunmaya devam ediyor.

Ramazan ayında dar gelirli ailelerin sıcak yemek ihtiyacını karşılamak ve bu konuda toplumda farkındalık oluşturmak amacıyla başlattıkları "Bir Kap Bir Kalp" projesiyle, ihtiyaç sahibi ailelere ulaşmak isteyen hayırseverlere köprü oluyorlar.Türkiye’nin her yerinde aktif bir şekilde iftar bağışı için başvuru toplanıyor.Ramazan boyunca her akşam iftardan önce titiz bir çalışmayla tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelerin kapısını çalarak, hayırseverler tarafından hazırlanan çeşitli sıcak yemekleri, bekleyen sofralara yetiştiriyorlar

BirkapBirkalp sloganı ile sıcak yemek ikramı vesilesiyle tüm Türkiye’de evden eve muhabbet ve kardeşlik köprüleri kurmaya devam ediyorlar. 

Hem hayır işliyorlar hemde hayıra vesile oluyorlar. Yardım etmek isteyen hayır severler için online sitede basit bir form doldurma işleminden sonra kaç kişilik yemek yardımı yapmak isterseniz çeşidine göre formda belirtip ihtiyaç sahiplerine ulaştırabilir gönüllerine sizde dokunabilirsiniz.
Bu Ramazan Herkes seni bekliyor.
 Bilgi ve Bağış için tıklayınız.

Projeye katılmak için ne yapmak gerekiyor?

sitemizde yer alan linke tıklayın ‘Bir Kap Bir Kalp’ proje formunu doldurun ve cep telefonunuza gelen onay kodu ile ön kayıt sürecini tamamlayın. Başvurunuz onaylandıktan sonra bulunduğunuz bölgedeki dernek temsilcisi sizinle irtibata geçecek ve kampanya bilgileri ayrıca mail adresinize de gönderilecek. Daha sonra, Beşir Derneği gönüllüleri randevu verdiğiniz günde, iftardan 3 saat önce gelerek hazırladığınız yemekleri alacak ve önceden belirlenmiş yardıma muhtaç ailelere ulaştıracak.

SEYDİŞEHİR BEŞİR DERNEĞİ BİR KAP BİR KALP
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Ahilik Haftası'nda 'Yılın Çırağı' seçildi
Ahilik Haftası'nda 'Yılın Çırağı' seçildi
Konya Emniyet Müdürlüğüne atama...
Konya Emniyet Müdürlüğüne atama...