Advert

SONUCU ETKİLEYECEK HAKEM HATASINA TAHAMMÜLÜMÜZ YOK !

Başkan Hilmi Kulluk Galatasaray ile oynayacakları maç öncesi yaptığı açıklamada “sonucu doğrudan etkileyecek herhangi bir hakem hatasına tahammülümüz yok” şeklinde konuştu...

SONUCU ETKİLEYECEK HAKEM HATASINA TAHAMMÜLÜMÜZ YOK !
Bu içerik 949 kez okundu.

Başkan Hilmi Kulluk Galatasaray ile oynayacakları maç öncesi yaptığı açıklamada “sonucu doğrudan etkileyecek herhangi bir hakem hatasına tahammülümüz yok” şeklinde konuştu.

Başkan açıklamasında şu görüşlere yer verdi:
“En sonunda söyleyeceğimizi başta ifade edelim; Galatasaray Başkanı Sayın Mustafa Cengiz’in yapmış olduğu açıklamada “Bizim lehimize de hatalar yapılmasın, biz bundan da hoşnut olmayız. Bunun için biz mümkün olan en adaletli, gördüğünü çalan ve üst üste hatalar yapmayan yönetimler diliyoruz'' ifadeleri yer almıştır. Atiker Konyaspor Kulübü olarak biz de bu maça atanan hakemlerin adaletli olmalarını, düşündüklerini değil gördüklerini korkmadan çalmalarını ve sergiledikleri yönetimin olumsuz anlamda maçın önüne geçmemesini diliyoruz. 

Hatırlanacağı üzere sezonun ilk yarısında Trabzon’da oynanan müsabaka öncesinde ev sahibi kulübün hafta içi yaptığı açıklamalardan maçı yönetecek hakemler etkilenmiş ve akıl almaz kararlara imza atmışlardı. Biz o dönemde gündemin daha fazla gerilmemesi için sağduyulu davranarak hakemlerle ilgili herhangi bir açıklama yapma gereği duymamıştık. Ancak o günkü iyi niyetimiz ne yazık ki bize pahalıya mal oldu. 

Şimdi açık ve net bir şekilde bu maçta sonucu doğrudan etkileyecek herhangi bir hakem hatasına tahammülümüz olmadığını ifade ediyoruz. 

VAR sistemi bu hataları en aza indirgemek için yürürlüğe girdi ama ne yazık ki bu sistem konu Atiker Konyaspor olunca bir çok maçta tersine işledi.

Fenerbahçe maçında Adis Jahovic’e, Rize maçında Skubic’e  gösterilen kırmızı kart pozisyonunu o günden bu yana birçok müsabakada defalarca gördük ama hiç birinde atılan futbolcuya rastlamadık. Yine Beşiktaş maçının son dakikalarında durum 2-2 iken futbolcumuz Amir’in pozisyonu için VAR hakemleri müsabakanın baş hakemine hiçbir uyarıda bulunmadı. 
Evet Galatasaray Kulübünün Sayın Başkanına bu bağlamda sonuna kadar katılıyoruz ve birilerinin oyuna hile katmamasını, ortaya konacak yönetimin futbol kamuoyunun vicdanını kanatmamasını diliyoruz.”

SONUCU ETKİLEYECEK HAKEM HATASINA TAHAMMÜLÜMÜZ YOK ! KONYASPOR KS
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KKTC Başbakanı Konya'yı ziyaret etti
KKTC Başbakanı Konya'yı ziyaret etti
Pençe- 3'le teröriste büyük darbe
Pençe- 3'le teröriste büyük darbe