Advert

AYKUT KOCAMAN İLE 5 YILLIK SÖZLEŞME

Konyaspor Başkanı Çetinkaya Aykut Kocaman ile 5 yıllık sözleşme imzalıyacaklarını belirtti.

AYKUT KOCAMAN İLE 5 YILLIK SÖZLEŞME
Bu içerik 731 kez okundu.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Başkan Hilmi Kulluk ve Başkan Yardımcıları Celalettin Yılmaz ile Zahir Renklibay görevlerini Atiker Konyasporlu minik taraftarlara devretti. Minik Başkan'dan büyük sözler geldi;

Konyaspor Kulübü Başkanı Ebrar Sena Çetinkaya Aykut Kocaman ile 5 yıllık anlaşma imzalamak istediğini gelecek sezona damga vuracaklarını belirtti.


Kulüp binasında gerçekleşen haftalık olağan yönetim kurulu toplantısına Atiker Konyasporlu küçük taraftarlarda katıldı. Beşiktaş ile oynanan müsabakada Adis Jahovic’in attığı gole sevinen sonrasında ise golün iptal edilmesiyle birlikte tribünde dakikalarca ağlayan Utku Enes Konur, babasıyla birlikte yıllardır tribünlerde yeşil beyazlı renklere gönül veren Ebrar Sena Çetinkaya ile Asayiş Şubesi'ne bağlı Yunus timlerinde görev yaparken şehit olan ve organları 3 vatandaşımıza bağışlanan polis memuru İsmail Yalçın’ın oğlu Yusuf Buğra Yalçın, kısa süreliğine Atiker Konyaspor’un başkan ve başkan yardımcılıkları görevlerini üstlendiler.


Başkan YardımcısıCelalettin Yılmaz’ın Başkan olarak ilk icraatının ne olacağına dair sorusu üzerine Atiker Konyaspor Kulübü Başkanı Ebrar Sena Çetinkaya Aykut Kocaman ile 5 yıllık anlaşma imzalamak istediğini, deplasman yasaklarının kalkması için çaba harcayacağını, gelecek sene bütün takım taraftarlarını Konya’da misafir etmek istediklerini ve yeni nesil Konyasporlu gençlerin tribünlerde yer alması için okul tribünü projesini hayata geçireceğini söyledi.


Başkan Yardımcılarımızdan Okay Tınkır’ın taraftarflarımıza bir mesajınız var mı şeklindeki sorusu üzerine ise Başkanımız Ebrar Sena Çetinkaya “Taraftarlarımız sakin olsun. Gelecek sezon Süper Ligde ses getirecek ve gurur duyacağımız bir Konyaspor olacak” şeklinde cevap verdi.
Utku Enes Konur ve Yusuf Buğra Yalçın ise yaptıkları açıklamada Başkanın doğru söylediğini ve Konyaspor’un bunu başarabilecek güçte olduğunu ifade ettiler. 
Konuşmaların ardından Başkan Hilmi Kulluk, Başkan Yardımcıları Celalettin Yılmaz ve Zahir Renklibay, minik taraftarların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramlarını tebrik ederek onlara üzerinde isimlerinin bulunduğu 42 numaralı formayı hediye etti.

Başkanımız Ebrar Sena Çetinkaya’dan Aykut Kocaman açıklaması

AYKUT KOCAMAN İLE 5 YILLIK SÖZLEŞME KONYASPOR
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KKTC Başbakanı Konya'yı ziyaret etti
KKTC Başbakanı Konya'yı ziyaret etti
Pençe- 3'le teröriste büyük darbe
Pençe- 3'le teröriste büyük darbe