Advert

MHP'DEN 23 NİSAN KUTLAMA MESAJI

Milliyetçi Hareket Partisi Seydişehir İlçe Başkanı Sayın Eyyup GÜL, 23 Nisan 2019 Salı günü kutlayacağımız "23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı" ile ilgili bir mesaj yayınladı.

MHP'DEN 23 NİSAN KUTLAMA MESAJI
Bu içerik 624 kez okundu.

Başkan GÜL mesajında şu ifadelere yer verdi: "Atatürk’ün “En beğendiğim eserim” dediği Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 97. kuruluş yıldönümü bugün yurt çapında yapılacak kutlamalarla Türk Milletinin Bağımsızlığının sarsılmaz ifadesi, bir kez daha vurgulanacaktır. Türkiye Cumhuriyetinin yapısının ruhu, milli egemenliktir. Milletin kayıtsız şartsız egemenliğidir. 23 Nisan demokrasinin, milli iradenin, millet egemenliğinin en bariz göstergesidir. Ulu Önder M. Kemal Atatürk, ulusal egemenliği armağan ettiği çocuklara şöyle seslenmişti: “Küçük hanımlar, küçük beyler! Sizler geleceğin bir gülü, yıldızı ve ikbal ışığısınız. Memleketi asıl ışığa boğacak olan sizsiniz.”

Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyete, bağımsızlık ve milli egemenliğe sahip çıkan en büyük hazinemiz olan çocuklarımızın, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlarım.

 

MHP'DEN 23 NİSAN KUTLAMA MESAJI
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KKTC Başbakanı Konya'yı ziyaret etti
KKTC Başbakanı Konya'yı ziyaret etti
Pençe- 3'le teröriste büyük darbe
Pençe- 3'le teröriste büyük darbe