BAŞKAN SEMERCİ'DEN BAŞARI HİKAYESİ

Başarılı çalışmalara imza atan Seydişehir Kadın Kolları Başkanı Meryem Semerci, 31 Mart yerel seçimleri sonrası Belediye Meclis Üyeliğine seçildi...

BAŞKAN SEMERCİ'DEN BAŞARI HİKAYESİ
Bu içerik 362 kez okundu.

 

Başarılı çalışmalara imza atan Seydişehir Kadın Kolları Başkanı Meryem Semerci, 31 Mart yerel seçimleri sonrası Belediye Meclis Üyeliğine seçildi.

 

İki yıldır Seydişehir’de üstlendiği görev nedeniyle disiplinli ve başarı dolu çalışmaları ile dikkat çeken Başkan Semerci, emeğinin neticesi olarak Seydişehir Belediye Meclis Üyeliğine  seçilerek başarısını taçlandırdı.

AK Parti’nin kuruluş döneminde Karatay İlçe Kadın Kolları'nda mahalle başkanlığı  görevi ile başlayan siyasi hayatında Başkan Meryem Semerci, sırasıyla Karatay Kadın Kolları Yönetim Kurulu, Başkan Yardımcılığı ve İl Kadın Kolları Yönetim Kurulunda yer aldı

 

İl yönetimi tarafından 2018 yılı Mayıs ayında Seydişehir Kadın Kolları Başkanlığı görevine atanan Semerci, 24 Haziran 2018 Genel Seçimleri ve 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimlerini geçirdi.

Seydişehir’de geçirdiği iki seçimde de yönetim kurulu ile azimli, disiplinli bir çalışma grafiği çizen Başkan Semerci, Seydişehir Kadın Kolları’nın başarı hikayesi yazmasını sağladı.

 

Güler yüzlü ve mütevazi kişiliğinin yanında siyasi arenada sağlam adımlar atan Meclis Üyesi Meryem Semerci; bu görevin kendine tevdi edilmesiyle başta İlçe Başkanı Kemalettin Atalay olmak üzere Belediye Başkanı Mehmet Tutal’a ve Seydişehir Kadın Kolları Yönetimine teşekkürlerini iletti.

 

Başkan Semerci'den Başarı Hikayesi
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Üç Belediye Başkanı Görevden Alındı
Üç Belediye Başkanı Görevden Alındı
Konya'da gol sesi çıkmadı
Konya'da gol sesi çıkmadı