SEYDİŞEHİR'İN EN GENÇ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ OLDU

Yerel Seçimlerde Seydişehir’de en genç belediye meclis üyesi AK Parti listesinde yer alan Süleyman Çatlıoğlu oldu.

SEYDİŞEHİR'İN EN GENÇ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ OLDU
Bu içerik 1252 kez okundu.

Ak davaya gönül veren ve yıllardır teşkilatta sayısız hizmetlere imza atan 27 yaşındaki Çatlıoğlu , mazbatasını alarak resmen Belediye Meclis Üyesi olarak  görevine başladı.

 

Eti Alüminyum Tesislerinde çalışan ve 21. Sıradan Seydişehir Belediye Meclis Üyesi seçilen Süleyman Çatlıoğlu, halen AK Parti Gençlik Kollarında Siyasi ve Hukuk İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevini yürütmektedir.

Herzaman partimin destekçisi olarak hareket ettim diyen genç meclis üyesi Süleyman Çatlıoğlu,”Bir AK Parti neferi olarak attığım her adımda davama sahip çıkıp teşkilatıma yardımcı olmayı düşündüm. Gençliğin azim ve kararlılığı ile on yıldır AK Parti Seydişehir Gençlik Kolları Başkanlığı bünyesinde çeşitli görevlerde bulundum. Bu süre zarfında bana verilen görev ve sorumlulukları layıkı ile yerine getirerek başarılı adımlar attım. Şuanda da Gençlik Kollarında Siyasi ve Hukuk İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevini yürütüyorum. Bu başarı grafiğim başta Gençlik Kolları Başkanım Mevlüt Polat olmak üzere İlçe Başkanım Kemalettin Atalay ve Belediye Başkanım Mehmet Tutal’ın da teveccühleri ile 21. sıradan Belediye Meclis Üyesi seçildim. Bundan sonrada aynı azim ve çalışkanlıkla ilçeme, belediyeme ve bölgeme hizmet etmeye devam edeceğim. Beni bu göreve layık gören ve de desteklerini herzaman esirgemeyen Gençlik Kolları Başkanım Sayın Mevlüt Polat'a, İlçe Başkanım Sayın Kemalettin Atalay'a ve Belediye Başkanım Sayın Mehmet Tutal’a teşekkür ederim.” Şeklinde konuştu.

EN GENÇ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ OLDU
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Üç Belediye Başkanı Görevden Alındı
Üç Belediye Başkanı Görevden Alındı
Konya'da gol sesi çıkmadı
Konya'da gol sesi çıkmadı