SEYDİŞEHİR'DE POLİS TEŞKİLATININ YIL DÖNÜMÜ KUTLANIYOR

Seydişehir'de Türk Polis Teşkilatının 174. kuruluş yıl dönümü düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlanıyor...

SEYDİŞEHİR'DE POLİS TEŞKİLATININ YIL DÖNÜMÜ KUTLANIYOR
Bu içerik 388 kez okundu.

Seydişehir'de Polis Teşkilatının 174. Yıl Dönümü Kutlanıyor

  Hükümet meydanında bulunan Anıtı'na çelenk konulmasıyla başlayan etkinlikler, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla devam etti.

Seydişehir Kaymakamı Aydın Erdoğan;

“ Türk Polis Teşkilatı, kurulduğu günden itibaren huzur ve barış ortamının korunması amacıyla çalışmış ve yapmış olduğu hizmetler halkımızın her zaman büyük takdirini toplamış ve polis teşkilatımızı sürekli en güvenilir, en saygın teşkilatlarımızdan biri kılmıştır.

Zaman ve mekân mefhumu gözetmeksizin, dürüst ve özverili çalışma anlayışıyla üstlendiği her görevi yerine getiren emniyet mensupları, insan haklarına saygılı, vatandaşlarımıza karşı hoşgörülü, yüksek disiplin anlayışına sahip, güler yüzlü ve yardımsever olmasıyla da milletimizin gönlünde ayrı bir yere sahiptir.

Bu duygu ve düşüncelerle; Türk Polis Teşkilatının 174’üncü kuruluş yıldönümünü ve Polis Haftasını kutluyor, görevini ifa ederken canlarını vatanımız için feda eden tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet, gazilerimize sağlıklı ömürler ve emniyet teşkilatımızın değerli mensuplarına çalışmalarında başarılar dilerim.”Dedi.

Hükümet meydanında Seydişehir kaymakamı Aydın Erdoğan'ın konuşmasının ardından şehit polisler için Seyyidharun Camisinde öğle namazına müteakip mevlit okutuldu.

İlçe Emniyet Müdürü Kasım Özdemir ve beraberindeki heyet Seydişehir Şehit Aileleri ve Gaziler Derneğini de ziyaret ederek çiçek takdim etti.

Program sonunda İlçe Emniyet Müdürü Kasım Özdemir;

''174 yıllık geçmişi olan köklü bir kurumun mensubu olmaktan gurur duyuyorum, Polis haftası dolayısı ile emniyet müdürlüğümüzü ziyaret eden tüm ziyaretçilerimize teşekkür ediyorum. Ayrıca fedakârca ilçemizde görev yapan meslektaşlarıma sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir ömür diliyorum" dedi.

 

 Kutlamalara Seydişehir Kaymakamı Aydın Erdoğan, Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Emniyet Müdürü Kasım Özdemir ,daire amirleri, sivil toplum kuruluşları yöneticileri,  siyasi parti temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

 

 

SEYDİŞEHİR'DE POLİS TEŞKİLATININ YIL DÖNÜMÜ KUTLANIYOR
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Üç Belediye Başkanı Görevden Alındı
Üç Belediye Başkanı Görevden Alındı
Konya'da gol sesi çıkmadı
Konya'da gol sesi çıkmadı