ILICA MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ KAN KAMPANYASINA YOĞUN İLGİ

Ilıca Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Kızılay ile işbirliği yaparak kan bağışı kampanyasına ev sahipliği yaptı...

ILICA MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ KAN KAMPANYASINA YOĞUN İLGİ
Bu içerik 557 kez okundu.

Ilıca Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Kızılay ile işbirliği yaparak kan bağışı kampanyasına ev sahipliği yaptı.

Saat 11:00'de okul spor salonunda başlayan etkinliğe katılım oldukça fazlaydı. Kızılay çalışanları zaman zaman yoğunluktan zor anlar yaşadı. Okul idaresi dersi olmayan öğrencileri gönüllü olarak Kızılay görevlilerine yardım etmek için günü birlik çalıştılar.  Kan veren herkese okul tarafından katılım teşekkür belgesi verildi.

Yaşanan yoğunluktan kan vermeden dönenlerde oldu. Gün sonunda 221 ünite kan bağışı yapılırken, 18:00'den sonra gelen bazı kişiler ise kan veremedi.

Görüşlerini aldığımız okul müdürü; Murat Koçak, Seydişehirli gönüllülerimize kan bağışlarından dolayı çok teşekkür ederim. Katılım oldukça güzeldi beklentilerimizi karşıladığını söyleyebilirim. Yaşanan yoğunluktan dolayı geri dönen bazı bağışçılarımız olduğunun öğrendik.

kendilerine vakit ayırdıkları için teşekkür ederiz kusurumuza bakmasınlar yoğunluktan bazen böyle şeyler yaşanabiliyor. Kan vermenin önemine dikkat çekmek için katılım belgesi hediye kalemimiz ve hatıra fotoğrafı çektirmek için bir köşe oluşturduk. İlerleyen zamanda yine Kızılay ile tekrar böyle bir kampanya yapabiliriz. Kan bağışı, kan bekleyen binlerce insanın hayatını kurtarmanın yanı sıra, bağış yapan kişinin sağlığını da olumlu yönde etkiliyor.Bağışlanan her kan kurtarılan 3 can sloganıyla 221 ünite bağış aldık. Herkese teşekkür ederim.'' Dedi.

ILICA MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ KAN KAMPANYASI
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Üç Belediye Başkanı Görevden Alındı
Üç Belediye Başkanı Görevden Alındı
Konya'da gol sesi çıkmadı
Konya'da gol sesi çıkmadı