BAŞKAN ATALAY'DAN SEÇİM ZAFERİNE TEŞEKKÜR

AK Parti Seydişehir İlçe Başkanı Kemalettin Atalay, Belediye Başkanlığına tekrar seçilen Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Mehmet Tutal’a destek veren tüm Seydişehirli’lere teşekkür etti...

BAŞKAN ATALAY'DAN SEÇİM ZAFERİNE TEŞEKKÜR
Bu içerik 578 kez okundu.

AK Parti Seydişehir İlçe Başkanı Kemalettin Atalay, Belediye Başkanlığına tekrar seçilen Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Mehmet Tutal’a destek veren tüm Seydişehirli’lere teşekkür etti.

Başkan Atalay, sandıkların açılmasıyla heyecanlı dakikalar yaşayan seçmenin yüzde 41 lik oy oranı ile Başkan Tutal’a inançlarının güçlü bir şekilde yansıdığını söyledi.

Hizmetlerle dop dolu bir dönem geçeceğinin altını çizen Atalay,” Seçim sürecini dolu atlattık. Partimize gönül veren, ittifakımıza güven duyan halkımız bizlere en güzel desteği sandıkta verdiler. Perşembe’nin gelişi Çarşamba'dan belliydi. Allah razı olsun vatandaşlarımız Seçim Koordinasyon Merkezimizi hiç boş bırakmadılar.

  Bugünden itibaren Seydişehir’imize değer katan projelerin destekçisi olacağız. Başkanımızın daha önce başlattığı çalışmaların tamamlanması ve  halkımızın daha rahat yaşaması için Ankara-Konya-Seydişehir ekseninde üçlü olacağız, güçlü olacağız.” Şeklinde konuştu.

BAŞKAN ATALAY'DAN SEÇİM ZAFERİNE TEŞEKKÜR
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Üç Belediye Başkanı Görevden Alındı
Üç Belediye Başkanı Görevden Alındı
Konya'da gol sesi çıkmadı
Konya'da gol sesi çıkmadı