SKM'DE BULUŞMALAR ŞÖLEN HAVASINDA

Yerel seçimlere sayılı günler kala AK Partiye gönül vermiş insanların oluşturduğu coşkulu topluluk Seçim Koordinasyon Merkezini bayram yerine çeviriyor.

SKM'DE BULUŞMALAR ŞÖLEN HAVASINDA
Bu içerik 1093 kez okundu.

Her akşam ayrı bir mahallenin ziyareti ile renklenen Seçim Koordinasyon Merkezi önü adete açık hava mitingine dönüyor.

Bostandereliler’in evladı Belediye Başkan Adayı Mehmet Tutal'a sahip çıkarak başlattıkları seçim bürosunda mahalle buluşmaları Taraşcı, Yenice, Kızılcaköy, Kavak mahalleleri ile devam etti.

 

Seçim Koordinasyon Merkezi’nde  coşkulu kalabalığı karşılayan, onlara hitap eden Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Mehmet Tutal ve AK Parti İlçe Başkanı Kemalettin Atalay, ak davaya, başkanlarına sahip çıkan Seydişehirlilere tek tek teşekkür ederek gururlandıklarını dile getirdiler.

 

Coşkulu kalabalığa seslenen AK Parti İlçe Başkanı Atalay: “Ey Recep Tayyip Erdoğan sevdalıları, ey Mehmet Tutal sevdalıları, ak dava gönül vermiş güzel insanlar hoşgeldiniz. Perşembenin gelişi Çarşambadan belli olur derler. Pazarın gelişi de bu hafta başı pazartesiden belli pazartesi böyle coşkulu olursa Pazar nasıl olur acaba? Sağ olun var olun, heyecanınızı hiç kaybetmeyin. Her akşam Seçim Koordinasyon Merkezimizi bir mahallemiz dolduruyor, inşallah zafer bizimle olacak. Beş yıldır Seydişehir'de yapılan hizmetlerle ak belediyecilik devam edecek.” Şeklinde konuştu.

 

Memleketimizde, elli beş mahallemizin güzel insanlarıyla gurur duyuyoruz diyerek sözlerine başlayan Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Tutal: “Elhamdülillah bizleri yalnız bırakmıyorsunuz, her akşam bir mahallemizle miting havasında coşkulu  bir akşam yaşıyoruz ve bu çalışmalar kendiliğinden oluşan bir çalışma. Rabbim sizleri dünya ve ahiretinde yalnız bırakmasın. Bu topluluk Seydişehir’de sadece hizmet isteyen, huzur isteyen, makam-koltuk hevesi olmayan, hırsı olmayan, kini olmayan, liderlerimiz ne derse biz o doğrultuda hareket ederiz diyen birliği beraberliği ve kardeşliği önemseyen bir topluluktur. Bu topluluk Seydişehir’in gönül erleri. Seydişehir’de  sadece hizmete bakan ve adeta Seydişehir’de devrim oluşturan Belediye Başkanlarının arkasında kayıtsız şartsız duran topluluk. Bizler hesap kitap yaparak, çıkar menfaat ilişkisine girerek toplanmayıp Seydişehir’e bu zamana kadar kim ne yaptı, bugünde sonra kim ne yapabilir düşüncesinde olan ve Seydişehir’i bir adım daha ileriye götürecek belediye başkanlarına sahip çıkan topluluk.” Diyerek sözlerini tamamladı.

SKM'DE BULUŞMALAR ŞÖLEN HAVASINDA
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Üç Belediye Başkanı Görevden Alındı
Üç Belediye Başkanı Görevden Alındı
Konya'da gol sesi çıkmadı
Konya'da gol sesi çıkmadı