Advert

ÜLKÜCÜLERDEN TUTAL'A TAM DESTEK

Seydişehir’deki Cumhur ittifakına destek veren Ülkücüler bir araya gelerek 31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur İttifakının Adayı Mehmet Tutal’ın yanında olduklarını ifade ettiler.

ÜLKÜCÜLERDEN TUTAL'A TAM DESTEK
Bu içerik 2656 kez okundu.

Bir  restoranda  toplanan Ülkücülerin  programına Cumhur  İttifakı  Ak  Parti  Belediye  Başkan  adayı  Mehmet  Tutal’da  katıldı.

Tutal  burada  yaptığı  konuşmada Bu  birlikteliğin seçim  kazanmak  için değil  Cumhur  ittifakını daha  güçlü  kılmak  için  olduğunu söyleyerek;’’Nasıl  be n belediyeyi  iyi  bilirsem devleti  yönetenlerde Ülkenin  sıkıntılarını  daha iyi  görürler.

Devletimizin  Beka  sıkıntısını gören  Sayın  Devlet  Bahçelinin  yaptığı  budur.Bu  birliktelik bu  ülkenin  bölünmemesi ve  gelişme  noktasındaki  gönül  birlikteliğidir.Çıkar  hesabı şahsi  hesabı olanlar Lideri  davayı  bırakıp  kendi  başlarına  hareket  edenler  hep  kayıp  etmişleridir.

31 Mart ta da  kaybedeceklerdir.Çağ kapatıp  çağ  açan bir  bir milletin  torunlarıyız.Bu  dava seçimi kaybetme   kazanma  davası  değil,Cumhur  ittifakını  daha da  yükseklere taşıma  davasıdır.Açıkçası  seçim  kazanmaksa çok açık  görüyorum ki  seçimi  aldık  elhamdülillah.Ama 31 Mart  yerel  seçimlerinde Cumhur  ittifakını Seydişehir’den başlayarak dolu  dolu  bir  başak  haline getirmek için seçime  bir  hafta  kaldı.Çok  çalışmalıyız.Böyle bir  ekip  31 mart akşamı  sandıkları  patlatacak.’’dedi.

Daha  sonra Program katılanlar  konvoy  halinde  Ak  Parti Seçim koordinasyon merkezine  geldiler.Burada Ak  Parti Konya Milletvekili Selman Özboyacı’nın karşıladı.

 Ülkücüler Adına konuşma yapan Ahmet Aslan;

’’ Cumhur ittifakını desteklemek için bize icabet ettiniz, hepiniz bizimle birlikte oldunuz hepiniz uç beyisiniz ben size ne söyleyebilirim. Liderimiz Devlet bahçelinin verdiği talimat doğrultusunda Cumhur İttifakını sonuna kadar destekleyeceğiz. Allah yar ve yardımcımız olsun.’’ Dedi.

Seydişehir Belediye Başkanı Cumhur ittifakı adayı Mehmet Tutal ;

’’ Saygıdeğer Ülkücü kardeşlerim Seçim Koordinasyon merkezimize hepiniz hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Biraz önce sizlerle bir program gerçekleştirdik ne konuşacağım diye de hiç düşünmeden çıkmıştım.  O samimi her hangi bir beklentisi olmadan, hesabı kitabı olmadan, orada bekleyen oturan kardeşlerimizi görünce tamamen duygularımla hareket eden bir konuşma gerçekleştirdim. Hazreti Peygamber buyurur ki ‘Birlikte rahmet, ayrılıkta azap vardır.’  Bu ülkenin, bu milletin , bu devletin geleceği açısından,  önemli olduğunu gördükleri için, iki tane ortak paydası olan liderlerimiz bir araya gelip, beraber olup, cumhur ittifakını oluşturmuşlar ise bizlere düşen de bu ittifaka kalbimizle , gönlümüzle, tüm hücrelerimizle dahil olmaktır . Dahil olan kardeşlerimiz burada hoş geldiler sefalar getirdiler .

Allah’ın izniyle Cumhur ittifakı sadece 31 mart pazarına kadar değil, biz beraber yaşıyoruz bu ülkede, bu Seydişehir’de hepimiz birbirimizi tanıyoruz Bu ittifak mezara kadar  gene milli manevi duygularımıza sahip çıkma, o ortamda beraberce hareket etme, bu memleketi sevme, bu memleketin kalkınmasında hepimizin birer tuğla olma yolunda  beraber başladık beraber bitireceğiz inşallah.

Bu programı gerçekleştirdiğiniz için, bizleri yalnız bırakmadığınız için ve sıcakta iki üç saattir yollarda bu program dahilinde burada olduğunuz için hepinize canı yürekten teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun. Cumhur ittifakımız inşallah 31 mart Akşamı yine bu meydanda, belediye meydanında sandıkları patlatmak suretiyle birlikteliğini , beraberliğini ve kardeşliğini göstermiş olacak. Hepinize saygılar sunuyorum. ’Dedi.

AK Parti Konya Millet vekili Selman Özboyacı ise;

’’Çok kıymetli Belediye Başkanımız ve Cumhur ittifakı Belediye Başkan Adayımız Mehmet Tutal, kıymetli Ahmet Abimiz, değerli ilçe Başkanımız Kemalettin Ağabey çok değerli Seydişehirli hemşerilerimiz yani  Bu birlik ve beraberlik tablosu aslında tam da Türkiye’nin  ihtiyaç duyduğu tablo hepinizden Allah razı olsun.

Söz konusu vatan olunca biz gerisini teferruat görüyoruz, söz konusu millet olunca, devlet olunca bizler bütün ajandaları çıkanları her şeyi  bir kenara bırakıyoruz. Bugün geldiğimiz nokta da 31 mart seçimlerine tam bir hafta var. Bu ülkenin geçtiğimiz 5 yılına şöyle kısaca göz atalım istiyorum. Bir kardeşiniz olarak, hatırlatmak boynumun borcu olduğunu düşünüyorum.

Önce 2013 yılında Gezi olayları ile başladılar, 17-25 aralıkta devam etti. MİT tırlarının durdurulmasıyla devam etti.  Devlet sırlarını ifşa edilmesiyle devam etti. Daha sonra hatırlayın Hatay’da Kayseri’de Ankara’da İstanbul’da  canlı bombalarla üzerimize geldiler. DEAŞ ile mücadele ettik. YPG PYD tarafından, teröristlerce sınır şehirlerimize Kilis’e Osmaniye’ye füze atıldı.  15 temmuz hain darbe girişimine kalkıştılar. Daha sonra  FETÖ ile mücadele ettik.   Fırat kalkanı harekatıyla Güney sınırlarımıza kurulmak istenen  Terör Devletine durun dedik. Zeytin dalı harekatı ile bu harekatın kapsamını daha da genişlettik. Ekonomik operasyonla üzerimize geldiler. 5 senede 8 seçim yaptık, başka bir ülkenin başkanın başına bu saydıklarım gelseydi o ülke ayakta duramazdı.

Başta rabbimizin yardımıyla daha sonra Cumhur Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın iradesiyle ve Cumhur ittifakının bu birliktelik ruhuyla Allah’a hamdolsun bugün devletimiz dimdik ayakta ve muktedir. Biz Cumhur ittifakını asla yerel seçim odaklı bir çalışma olarak görmüyoruz. Neticede 15 temmuzdan sonra iki kıymetli lider Cumhur Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve milliyetçi Hareket Partisi kıymetli genel başkanı sayın  Devlet Bahçeli her şeyi kenara bırakarak. Devletin bekası için ülkenin birliği bütünlüğü için bir aradalar. Feraset sahibi milletimiz bütün olan bitenin farkında  liderlerimiz olan bitenin farkında, 104 yıl önce ecdadımızın üzerine gelen 7 düvel gibi hep beraber üzerimize geliyorlar ve biz aramızda ki bütün ayrımları bir kenara bırakarak ecdadımızın izinden cumhur ittifakı ile sahip çıkacak. Kurulan bütün oyunları hep beraber bozacağız, Türk milleti ne zaman bir ve beraber olmuş karşısındaki düşmanları perişan olmuş. Allah’ın izniyle 31 martta yeni bir destan yazacağız ’’dedi.

,

ÜLKÜCÜLERDEN TUTAL'A TAM DESTEK
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KKTC Başbakanı Konya'yı ziyaret etti
KKTC Başbakanı Konya'yı ziyaret etti
Pençe- 3'le teröriste büyük darbe
Pençe- 3'le teröriste büyük darbe