Rizespor maçını kazanarak şanssızlığımızı kırmak istiyoruz

Kayacık Tesisleri’nde yapılan antrenman öncesinde basın mensuplarının sorularını cevaplayan Amir Hadziahmetovic, şanssız bir dönemden geçtiklerini ve buna Ç.Rizespor maçını kazanarak son vereceklerine inandıklarını söyledi...

Rizespor maçını kazanarak şanssızlığımızı kırmak istiyoruz
Bu içerik 677 kez okundu.

Kayacık Tesisleri’nde yapılan antrenman öncesinde basın mensuplarının sorularını cevaplayan  Amir Hadziahmetovic, şanssız bir dönemden geçtiklerini ve buna Ç.Rizespor maçını kazanarak son vereceklerine inandıklarını söyledi.

Amir Açıklamasına “Son haftalarda galibiyet alamıyoruz. Şanssızlık yaşıyoruz” sözleriyle başlayan oyuncumuz Amir Hadziahmetovic, “Aslına bakarsanız iyi oynuyoruz. Bunu etkileyen faktörlerden bir tanesinin hakemler olduğunu düşünüyorum. Çünkü her iki tarafa da yüzde 50 yüzde 50 eşitlikte kararlar vermiyorlar. Bunu Beşiktaş maçında gördük. Maçın özellikle ikinci yarısında baskımızı kurup beraberliği yakaladık. Ama son dakikalarda gerçekleşen bir pozisyonda iki takım arkadaşımı yüzde 100 gol atacak durumda gördüm ve o yüzden kendilerine pas vermek istedim. Ama orada bana yapılan müdahale fauldü. VAR’a gidilip pozisyonun incelenmesi gerekiyordu. Bu yüzden bana ve takımıma çok adil bir şekilde davranıldığına inanmıyorum” şeklinde görüş belirtti.

Beşiktaş maçındaki pozisyonda kendisi ile ilgili yapılan eleştirilere de cevap veren oyuncumuz Amir Hadziahmetovic, “Bu tür pozisyonlarda VAR’a güvenmemiz gerekiyor. Bende kendi adıma VAR’a güveniyorum. Tabiki de yere düşebilirdim. Ama o anda ceza sahası içerisinde yüzde 100 gol atacak iki arkadaşım vardı. Yine de gol atamayacak dahi olsalar bana yapılan hareketi görmek için VAR’ı koyuyorlar. Pozisyonun kesinlikle incelenmesi gerekiyordu” ifadelerini kullandı.

Atiker Konyaspor’umuzun hafta sonu iç sahada oynayacağı Ç.Rizespor maçı hakkında da görüşlerini açıklayan oyuncumuz Amir Hadziahmetovic, “Son haftalarda şanssızlıklar yaşadık. Puan kayıplarımız oldu. Bu maçta buna son vermek istiyoruz. Rakibimiz ocak ayından bu yana oynadıkları maçlarda iyi bir ivme yakaladılar ve puanlar topladılar. Ama biz güçlü bir ekibiz. Bu maçı her zaman olduğu gibi ciddiye alıyoruz ve kazanarak şanssızlığımızı atlatmak istiyoruz” diye konuştu.

Rizespor maçını kazanarak şanssızlığımızı kırmak istiyoruz
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Birçok üniversite diploması var, iş yok!
Birçok üniversite diploması var, iş yok!
KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU
KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU