Reklamı Geç
Advert
Advert

BAŞKANA GECE YARISI SOSYAL MEDYADAN ÇAY DAVETİ

Seydişehir’de gerçekleştirdiği başarılı çalışmalar ile takdir kazanan Belediye Başkanı Mehmet Tutal, yaptığı gönül ziyaretleri ile de ilçe halkının sevgisini kazanmaya devam ediyor...

BAŞKANA GECE YARISI SOSYAL MEDYADAN ÇAY DAVETİ
Bu içerik 1065 kez okundu.

Seydişehir’de gerçekleştirdiği başarılı çalışmalar ile takdir kazanan Belediye Başkanı Mehmet Tutal, yaptığı gönül ziyaretleri ile de ilçe halkının sevgisini kazanmaya devam ediyor.
Yediden yetmişe herkesin sesine kulak veren Başkan Tutal, ilçemize üniversite eğitimi için gelen gençlerin davetine de kayıtsız kalmadı.
Öğrencilerin gecenin geç saatlerinde sosyal medya üzerinden “Başkanım biliyoruz çok yoğunsunuz ama sizi öğrenci evimize çaya bekliyoruz” daveti kısa sürede ilgi gördü ve Başkan Tutal da bu davet üzerine öğrencilere cevaben “Geliyorum gençler çayı hazırlayın, tatlı benden” dedi.

“Başkanımızı sosyal medyadaki fotoğraflarında yorgun gördük. Bizimle bir çay içerek hem dinlenmesini hem de kendisi ile sohbet etmek istedik. Gece yarısından sonra evine gitmek yerine öğrenci evimize gelerek ziyaret etmesi bizleri mutlu etti.” Diyen öğrenciler memnuniyetlerini dile getirdi.
Mütevazi kişiliğiyle gönüllere  giren Tutal, Belediye Başkan Yardımcı Bilal  Mernekli ve  AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Mevlüt Polat’ı da yanına alarak öğrenci evini ziyaret ederek hasbihal etti. Sıcak, samimi bir ortamda geçen sohbette öğrencilere  istek ve temennileri soruldu
Üniversiteli gençler de bu sohbetten duydukları memnuniyeti dile getirerek, Belediye Başkan’ının ziyaretinden son derece mutlu olduklarını ve Başkan’ın içten ve samimi sohbetleri için ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler.

BAŞKANA GECE YARISI SOSYAL MEDYADAN ÇAY DAVETİ
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Ahilik Haftası'nda 'Yılın Çırağı' seçildi
Ahilik Haftası'nda 'Yılın Çırağı' seçildi
Konya Emniyet Müdürlüğüne atama...
Konya Emniyet Müdürlüğüne atama...