BAŞKAN ATALAY'IN KADINLAR GÜNÜ MESAJI

AK Parti Seydişehir ilçe başkanı Kemalettin Atalay 8 Mart Dünya Kadınlar günü vesilesiyle bir mesaj yayımladı.

BAŞKAN ATALAY'IN KADINLAR GÜNÜ MESAJI
Bu içerik 256 kez okundu.
Atalay mesajında;
Bizim kadınlarımız İstiklal Savaşı’nda çocuğunun üstündeki battaniyeyi kağnıdaki mermilerin üzerine örtecek kadar vatan sevdalısıdır. Bizim kadınlarımız din, dil, ırk gözetmeksizin Dünya’nın herhangi bir yerinden gelen mazlumun sesine kulak verecek kadar duyarlı, kucak açacak kadar yufka yürekli ve fedakârdır. Bizim kadınlarımız yaşamın zorlu anlarında Üstad Necip Fazıl’ın ifadesiyle titrek kalplerini bahtın yeline ince bir tüy gibi salacak kadar merhametlidir, hoşgörülüdür.
Kadınlarımız; analarımız, bacılarımız ve eşlerimiz olarak geleneksel ve köklü kültürümüzün gereği müstesna bir yere sahip olup, daima şefkatin, fedakârlığın ve özverinin sembolü olmuşlardır. Onları sadece bir günde anmamalı, her zaman saygı ve sevgiyle hak ettikleri değeri vermeliyiz.
Devletimizin çıkardığı yasalarla kadınlar, her alanda erkek ile eşit haklara sahip olmuştur. Kadınlar ülke yönetiminde, bilim ve teknolojinin hakim olduğu her alanda söz sahibi olmasıyla toplumumuzda daha saygın hale gelmiştir.
Cennet annelerin ayağının altındadır sözünü ilke edinip, annelerimize olan sevgi, saygı ve hoşgörüyü tüm kadınlara yönelik göstermeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle 8 Mart Dünya Kadınlar Günü‘nün başta Seydişehir’li kadınlarımız olmak üzere, tüm dünyada ve ülkemizde her türlü bedeni ve ruhi şiddetten uzak, adalete, eşitliğe, barışa ve huzura katkı sağlayıp, geleceğe güvenle bakmamıza vesile olması temenni ediyor, başta eşim olmak üzere tüm kadınların gününü kutluyorum.
 
Kemalettin ATALAY
AK PARTİ SEYDİŞEHİR İLÇE BAŞKANI
BAŞKAN ATALAY'IN KADINLAR GÜNÜ MESAJI
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Konya'da gol sesi çıkmadı
Konya'da gol sesi çıkmadı
Birçok üniversite diploması var, iş yok!
Birçok üniversite diploması var, iş yok!