Reklamı Geç
Advert
Advert

Cumhur İttifakı Seçim Çalışmalarına Milletvekili Sorgun da katıldı

Ak Parti Genel Başkan Yardımcılarından Konya Milletvekili Ahmet Sorgun bir dizi ziyaret için Seydişehir'e geldi.

Cumhur İttifakı Seçim Çalışmalarına Milletvekili Sorgun da katıldı
Bu içerik 337 kez okundu.

Milletvekili Sorgun, Ak Parti Konya İl Başkan Yardımcısı Gökhan Taşkıran, Cumhur İttifakı AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Tutal, AK Parti Seydişehir İlçe Başkanı Kemalettin Atalay, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Eyüp Gül Eti Alüminyum tesislerinde, öğle yemeğinde işçilerle bir araya geldiler.

Milletvekili Ahmet Sorgun'u  ilçe girişinde karşılayan heyet Eti Alüminyum tesislerine geçerek Cengiz Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ekrem Cengiz ile görüştüler.

Etibank yöneticileri ile birlikte yemekhaneye geçen Cumhur ittifakı heyeti orada isçilerle tek tek sohbet edip yaklaşan yerel seçimler için oy istedi.

Ak Parti’nin, emekçinin her daim yanında olduğunu dile getiren Ak parti Genel Başkan Yardımcısı, Konya Milletvekili Ahmet Sorgun, “Allah’ın selamı, rahmeti, bereketi üzerinize olsun. Kutlu şehir Seydişehir’imizde de seçim çalışmalarını katılmanın mutluluğu var üzerimizde. Bildiğiniz üzere 31 Mart Seçimlerine ülke bekasını düşünerek Ak Parti ve Milliyetçi Hareket Partisinin kurmuş olduğu Cumhur  İttifakı ile gidiyoruz. Ülkemiz üzerinde oynanan oyunlara, şer odaklarına 31 Mart akşamı  Cumhur İttifakı ile güzel bir ders vereceğiz. İttifak adaylarının aldıkları oylar ile hem Seydişehir’imizde hem de diğer ilçelerimizde destan yazacağız. Ülkemiz için, Seydişehir’imiz için sizlerin oylarına talibiz.” dedi

Ziyaret esnasında laboratuvara da  uğrayan heyete burada yetkiler tarafından kısa bir brifing verildi.

Fabrika ziyaretini tamamlayan Milletvekili Sorgun daha sonra seçim bürosuna geçerek partililer ile sohbet etti.

 Seçim bürosunda coşkulu kalabalığa seslenen Sorgun, ”Atalarımız ön teker nerden giderse arka teker de oradan gider” derler. Bu millet reisinin önde yürüdüğünü gördüğü sürece aynı yoldan arkasında yürümeye devam edecektir. 15 Temmuzda R. Tayyip Erdoğan: “yürüyün meydanlara” dedi ve millette arkasından yürüdü. Daha sonrası yeni kapıda Cumhur İttifakı ruhu oluştu.

Ülkeyi bölmek isteyenlerin niyetleri görüldüğü için Sayın Erdoğan “Bu millet kazanacaksa ben kaybetmeye hazırım” dedi. Sayın Bahçeli de “Çok belediye kazanmak mı yoksa Beka mı? derseniz ben beka derim” dedi. İki liderin oluşturduğu Cumhur İttifakı çatısı altında seçime gidiyoruz. Şimdiye kadar Cumhur İttifakı neyi başarmadı ki bu seçimi başarmayacak? Allah’ın izni ile şu salonda olanlar gecesini gündüzüne katsa, Allah’a dayanarak samimiyet içiresinde çalışsa biz mayası sağlam olan Seydişehir’de, değil seçim kazanmak bu güzel ilçeyi uçururuz. Allah’ın izni ile 31 Martta da milletimiz arkamızda durursa oluşan cumhur ittifakının önü açılmış olacak. Ülkemiz kazanacak, Seydişehir kazanacak”  diyerek sözlerini tamamladı.

 

 

Cumhur İttifakı Seçim Çalışmalarına Milletvekili Sorgun da katıldı
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Ahilik Haftası'nda 'Yılın Çırağı' seçildi
Ahilik Haftası'nda 'Yılın Çırağı' seçildi
Konya Emniyet Müdürlüğüne atama...
Konya Emniyet Müdürlüğüne atama...