Advert

İTFAİYE MERKEZ BİNASI İNŞAATI SON AŞAMASINDA

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, herhangi bir kaza veya yangın anında hızlı bir şekilde müdahale etmek...

 İTFAİYE MERKEZ BİNASI İNŞAATI SON AŞAMASINDA
Bu içerik 269 kez okundu.

 

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, herhangi bir kaza veya yangın anında hızlı bir şekilde müdahale etmek, vatandaşların can ve mal güvenliğini sağlamak ve itfaiye personelinin daha sağlıklı bir ortamda daha verimli çalışabilmesi için Konya Büyükşehir Belediyesi ile yoğun bir görüşme trafiğinde bulunuyor.

 

Seydişehir Belediyesi tarafından yer tahsisi yapılan itfaiye merkez binası, Necati Kalaycıoğlu Caddesi üzerinde 3 Bin 895 metrekarelik alanda olup, (yüzde yetmiş) %70’lik kısmı tamamlandı.

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal ‘Seyitharun Çevre düzenlemesi, Şehir Konağı, Tarihi Binalar, Komek Binası, Kütüphane ve İtfaiye Binamız dahil büyük bir gayretle inşa ediyoruz. Gücümüzün yettiğince Seydişehir de eski yer bırakmamayı hedefledik. İtfaiyenin daha sağlıklı görev yapabilmesi için Konya Büyükşehir Belediyemiz tarafından yeni bir itfaiye merkez binası inşa ediliyor. İtfaiye merkez binamızı birkaç ay sonra hizmete açacağız’ dedi.

Yeni İtfaiye Merkezi binası, 6 itfaiye aracı bulundurma kapasiteli olup; ana bina, idari ofisler, araç bakım kanalı, su deposu, jeneratör alanı ve nöbetçi kulübesi gibi bölümleri bulunmaktadır.

 

İTFAİYE MERKEZ BİNASI İNŞAATI SON AŞAMASINDA
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KKTC Başbakanı Konya'yı ziyaret etti
KKTC Başbakanı Konya'yı ziyaret etti
Pençe- 3'le teröriste büyük darbe
Pençe- 3'le teröriste büyük darbe