BAŞKAN ADAYI ABDULKADİR ÇAT’IN REGAİP KANDİLİ MESAJI

Bağımsız Seydişehir Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Çat Regaip Kandili münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

BAŞKAN ADAYI ABDULKADİR ÇAT’IN REGAİP KANDİLİ MESAJI
Bu içerik 341 kez okundu.

 

Seydişehir Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Çat yayımladığı kutlama mesajında;

Tüm İslam âlemi için büyük bir öneme sahip olan, Regaip, Miraç ve Berat Kandilleri ile bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ni bünyesinde barındıran üç aylara erişmenin mutluluğunu ve gururunu Müslümanlar olarak hep birlikte yaşamaktayız. Üç ayların ilk kandil gecesi olan Regaip Kandili kâinatın yaratıcısı olan yüce Allah'ın (c.c)  kullarına lütuflarını bol bol verdiği mübarek bir gecedir. Regaip Kandili biz kulların affedilmek adına yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla'ya sunacağı ve onun sonsuz affından, bol bol yararlanma fırsatını yakaladığımız umut, huzur gecesidir.

Müslümanlar arasında yardımlaşma, dayanışma, hayır ve iyilik duygularının artarak yoğunlaştığı kandil geceleri sevginin, hoşgörünün, birlik ve beraberliğin güçlenmesine vesile olan mübarek günlerdir. Müslümanlar için kandiller adeta manevi bir hasat gecesi gibidir. Değerini bilerek bu önemli günü yâd ederek af dileyen kullarına Rabbimiz mükâfatını fazlasıyla vereceğini müjdelemektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle mübarek üç ayların ilk kandil gecesi olan Regaip Kandilinin tüm insanlığa barış ve huzur getirmesi temennisiyle, Seydişehirli hemşerilerimin ve tüm İslam âleminin Regaip Kandillerini en kalbi duygularımla kutlar, hanelerine sağlık, huzur, mutluluk ve bereket nasip etmesini yüce Allah’tan (c.c) niyaz ederim dedi.

 

BAŞKAN ADAYI ABDULKADİR ÇAT’IN REGAİP KANDİLİ MESAJI
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Üç Belediye Başkanı Görevden Alındı
Üç Belediye Başkanı Görevden Alındı
Konya'da gol sesi çıkmadı
Konya'da gol sesi çıkmadı