Advert

SEYDİŞEHİR’İN GÖZDE MEKÂNI ‘ŞEHİR KONAĞI’

3 milyon liraya mal olan Şehir Konağı, insanların yaşam kalitesinin artmasına katkı sağlayarak, bilgilendirme ve meslek eğitim kursları ile özellikle bayanların gözde mekânı oldu.

SEYDİŞEHİR’İN GÖZDE MEKÂNI ‘ŞEHİR KONAĞI’
Bu içerik 524 kez okundu.

Seydişehir Belediyesi tarafından arsa tahsisi yapılan ve Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Şehir Konağını hemşehrilerimizin hizmetine sunuldu.

Başkan Tutal ‘Büyükşehir Belediyesi ve İlçe Belediyemizin birlikte çalışmaları sayesinde önemli yatırımlar yapıldı. Seydişehir’in çıtasının çok üzerinde yaptığımız yatırımlarla ilçe adeta çağ atladı. Şehir Konağımız ile hanım kardeşlerimizin sosyal hayatına katkı sağlayacak nezih bir ortam sunduk’ dedi

 

İlçenin gözdesi olan Şehir Konağı’nda; Kur’an-ı Kerim (Elif Ba), Kur’an-ı Kerim (Tecvidli), Arapça A1, İngilizce A1, hızlı ve etkili okuma, diksiyon, bilgisayar işletmeciliği, bilgisayar destekli muhasebe, ofis programları, işaret dili, yaşlı ve öz bakım, eğitici annelik, giyim, meşrubat, amigurimi, iğne oyası, dantel anglez, takı tasarımı, kağıt rölyef, şiş örgü, kuaförlük, resim, aşçı çırağı, pastacı çırağı, ney eğitimi, bağlama eğitimi, gitar eğitimi, oyun odası(3-6 yaş çocuklar için), spor(fitness, step, aerobik, plates), ve yüzme kursları hizmet vermektedir.

Kurslar, bahar ve güz döneminde yetişkinlere, yaz döneminde çocuklara yönelik olup, 1.500-2.000 civarında kursiyer bulunmaktadır.

SEYDİŞEHİR’İN GÖZDE MEKÂNI ‘ŞEHİR KONAĞI’
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KKTC Başbakanı Konya'yı ziyaret etti
KKTC Başbakanı Konya'yı ziyaret etti
Pençe- 3'le teröriste büyük darbe
Pençe- 3'le teröriste büyük darbe