SİYASETİN ÖZNESİ AK GENÇLİKTİR

Yerel Seçimler yaklaşırken, Ak Parti Seydişehir Genclik Kollarının yürüttüğü seçim çalışmaları takdirle karşılanıyor.

SİYASETİN ÖZNESİ AK GENÇLİKTİR
Bu içerik 392 kez okundu.

Tüm mahallelerde gençlerle buluşmayı, onlara bir arkadaş, bir abi sıcaklığında yaklaşıp sorunlarına çözüm bulmayı amaçlıyorlar.

 

Bu sıcak ve samimi davranışlar, tecrübeli ve olgun atılan adımlar başkanlar nezdinde meyvesini vermeye başladı. Başta Gençlik Kolları Başkanı Mevlüt Polat olmak üzere birçok yönetim kurulu üyesi belediye meclis üyesi aday listesinde  ve ana yönetim kurulu başkanı yer buldu. Bu durum gençlik kollarında sevinçle karşılandı.

Eğitimci olmasından dolayı gençliğe ayrı bir  önem veren ve çok hassasiyet gösteren Belediye Başkanı Mehmet Tutal bir konuşmasında Ak Gençliğe  hitaben “Siyasetin okulu buralar. Kendini yetiştiren insanların toplumlara lider olurlar. Onun için sizlerde kendinizi yetiştirin. Kitap okuyun, gazete okuyun, sosyal faaliyetlere katılın. Bende gençken sosyal faaliyetlere katıldım, çeşitli vakıflarda yöneticilik yaptım. Bu birikimlerim beni belediye başkanı yaptı. Ak Parti çatısı altında sizin gibi genç yiğitleri görmek bizleri duygulandırdı. Genç dava arkadaşlarım yarın bu memleketi sizlere bırakacağız, onun için araştırın, okuyun kendinizi yetiştirin.” Şeklinde nasihat etti.

 

Ak Parti Seydişehir İlçe Başkanı Kemalettin Atalay da siyasette gençlerin yol almaları gelecekte Türkiye’de daha güzel işlerin yapılacağının göstergesi olacağını dile getirerek, “Gençler yeni Türkiye’nin mimarı olacaklardır. Gençliğe en çok önem veren partide biziz. Gençlik kollarımızda görev alan tüm arkadaşlarımızın her daim yanındayız. Dava bilinci ile ahlaklı şekilde siyaset yapmak isteyen gençlere partimizin kapısı sonuna kadar açıktır. Uzun yıllar partimize emek veren sizlerin de çalışma arkadaşları olan başta Gençlik Kolları Başkanımız Mevlüt Polat, Süleyman Çatlıoğlu, Muhammed Arıtürk olmak üzere birçok genç arkadaşımızı Belediye Meclis Üyesi aday listesinde göstererek siyaset basamaklarını tırmanmalarına  yardımcı olduk. Yine çalışma arkadaşlarınızdan Orhan Özdemir’i ana yönetim kuruluğu üyeliğine terfi ettirdik. Sizler teşkilatımızın, Reisimiz’in yanında olduğunuz sürece bu ve bu tür görevlendirmeler devam edecektir. Mevlüt Başkanımıza ve listede yer  alan diğer arkadaşlarımıza hayırlı olsun,  Allah yolunuzu açık etsin, siyasi hayatınızda da basari dolu yıllar dilerim.” Şeklinde konuştu.

Gençlik Kolları Başkanı Mevlüt Polat'da,” Gençliğe değer veren bir teşkilatın mensubu olmaktan son derece gurur duyuyorum. Yönetim kurulundaki arkadaşlarımla çok güzel çalışmalara el attık. Bugüne kadar özverili bir çalışmanın ürünü olarak bazı arkadaşlarımla meclis üyesi aday listesinde yer bulduk, bazı arkadaşlarım ana  yönetime  terfi etti. Bizleri o listelere layık gören İlçe Başkanımız Kemalettin Atalay’a, Belediye Başkanımız Mehmet Tutal’a teşekkür ederiz.  Onların bu teveccühlerine layık olmaya çalışacağız. Genç üretkendir, genç çalışkandır. Bu düsturla daha fazla gence ulaşacağım, daha fazla kişinin elini sıkacağız, daha fazla gencin gönüllerine gireceğiz.

Zaman kavramı gözetmeksizin partimiz için, davamızı için çalışan tüm gönüldaşlarımıza ve de büyük bir özveri ile çalışan yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederim. Ana yönetim yürütme kurulu listesine ve Meclis üyesi listesine giren arkadaşlarımı kutlarım. İlçemiz için, ülkemiz için birlikte daha güzel işler başaracağız İnşallah” diyerek sözlerini tamamladı.

 

 

 

SİYASETİN ÖZNESİ AK GENÇLİKTİR
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Birçok üniversite diploması var, iş yok!
Birçok üniversite diploması var, iş yok!
KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU
KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU