Reklamı Geç
Advert
Advert

AK GENÇLER ÇAVUŞ’TA START VERDİ

Seydişehir AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığının düzenlemiş olduğu ‘’Gençlerle İç İçe" adlı proje kapsamında Çavuşlu gençlerle hasbihal ettiler.

AK GENÇLER ÇAVUŞ’TA START VERDİ
Bu içerik 932 kez okundu.

 

Seydişehir AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığının düzenlemiş olduğu ‘’Gençlerle İç İçe" adlı proje kapsamında Çavuşlu gençlerle hasbihal ettiler.

Yerel yönetimlerde kırsal mahallelerde ki gençlerin sorunlarının konuşulduğu programda Başkan Polat: “Bugünün gençleri yarının liderleri bilinciyle gençlere önem veren bir iktidarımız var aynı şekilde her daim eğitimci kimliği ile bizlere rol model olan Belediye başkanımız var. Bizler güçlü bir Türkiye`nin temellerinde bulunan gençler olarak ülkemizin her türlü kötülüklerden uzak, vatanına ve milletine sahip çıkan bir neslin gücüne inanıyoruz. Merkez ve kırsal mahallelerimiz olmak üzere çalınmadık kapı, elini sıkmadığımız genç bırakmayacağız." şeklinde konuştu.

 

Cumhur ittifakının önemine dikkat çeken Alaattin Göncü:" Ülkemiz geliştikçe, güçlendikçe ülkemize karşı saldırılar artıyor. Tabiri caizse yedi düvelden birden saldırıyorlar ve 7 düvele birden mücadele veriyoruz. Liderlerimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Sayın Devlet Bahçeli Bey'in ülkemizin  birlik beraberliği için kurduğu Cumhur ittifakıyla Seydişehir’imizin ve Ülkemizin kazanacağına inanıyorum. “dedi.

Merkez ve kırsal kesimlerine yapılan yatırımları anlatan Başkan Yardımcısı Mernekli:" Belediye olarak 40 tane yatırım sözümüzün üstüne 25 yatırım daha ekleyerek sizlerin huzuruna sunduk. Bu yatırımların maddi boyutu yaklaşık 400 milyon TL. Organize Sanayi Bölgesi (OSB)’ne yönelik iş adamlarının yatırım yapmaları için kolaylıklar tanıdık, Görüşmeler neticesinde ilçemize çoğu uluslararası alanda faaliyet gösteren firmalardan yatırım sözü aldık ve yakın zamanda temel atmalarına başlayacağız. Bu  fabrikaların açılması ile ilçemizde genç kardeşlerimizin istihdam sorununu önemli ölçüde gidermiş olacağız. Bunun yanında önceki dönemlere göre lisanslı sporcu sayımızı önemli ölçüde artırmış bulunmaktayız ve kültür belediyeciliği kapsamında gençlerimize sosyal , kültürel her alanda destek vermekteyiz."Dedi.

Polat Misafir perverliklerinden dolayı teşekkür ederken , Çavuşlu gençleri Seçim Koordinasyon Merkezine (SKM) davet etti.

Gençlik Kolları ekibinin mahallelerine yapmış olduğu ziyaretten dolayı memnuniyet duyduklarını kaydeden genç mahalle halkı, "Başta Gençlik Kolları Başkanı Mevlüt Polat olmak üzere tüm teşkilat mensuplarına ziyaretlerinden ötürü teşekkür ettiler.

Programa  Belediye Başkan Yardımcısı  Bilal Mernekli, AK Parti İlçe Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Alaattin  Göncü, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Mevlüt Polat ve Gençlik Kolları yönetimi Çavuşlu gençlerle buluştu.

AK GENÇLER ÇAVUŞ’TA START VERDİ MEVLÜT POLAT ALAATTİN GÖNCÜ BİLAL MERNEKLİ AK PARTİ GENÇLİK KOLLARI ÇAVUŞ START
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Ahilik Haftası'nda 'Yılın Çırağı' seçildi
Ahilik Haftası'nda 'Yılın Çırağı' seçildi
Konya Emniyet Müdürlüğüne atama...
Konya Emniyet Müdürlüğüne atama...