Advert

AK PARTİ VEFA YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ

31 Mart Mahalli seçimlerine gece gündüz demeden tam kadro halinde çalışan, AK parti Seydişehir teşkilatı, önemli bir programa ev sahipliği yaptı.

AK PARTİ VEFA YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ
Bu içerik 1248 kez okundu.

7-040.jpg

31 Mart Mahalli seçimlerine gece gündüz demeden tam kadro halinde çalışan, AK parti Seydişehir teşkilatı, önemli bir programa ev sahipliği yaptı. Vefa yemeğinde bir araya gelen partililer, Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Ak Parti Seydişehir İlçe Başkanı Kemalettin Atalay'ın ev sahipliği ile Ak Parti Seydişehir İlçe Başkanlığı kuruluşundan bugüne Parti’de görev almış tüm kadrolarını bir yemekte topladı.

4-116.jpg

Vefa Yemeğinde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta, Millet Vekilleri, Tahir Akyürek,Halil Etyemez,Gülay Samancı ile Konya Büyük Şehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, AK Parti İl Başkanı Hasan Angı, Milliyetçi Hareket Partisi ilçe Başkanı Eyyüp Gül, MHP teşkilatından isimler, AK Parti Gençlik kolları, AK PArti Kadın kolları ve AK Partililer katıldı.

 

5-084.jpg

Vefa gecesi Saygı duruşu ve istiklal marşı ile başladı. Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal'ın 5 yıllık sürede yaptığı hizmetlerin olduğu slayt gösterisi ile devam etti.

51887662_1242836089202266_1774856348438102016_n.jpg

Yemeğin ardından; Sırasıyla AK Parti Seydişehir ilçe Başkanı Kemalettin Atalay, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Eyyüp Gül, Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Konya Millet Vekilleri, Tahir Akyürek, Halil Etyemez, AK Parti Konya il Başkanı Hasan Angı, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta Cumhur ittifakı ile Türkiye'nin kazanacağını Seydişehir'in kazanacağını ve Cumhur ittifakının önemine dair konuşmalar yaptılar.

 

Vefa Programı kapsamında 2002’den bu yana AK Parti Seydişehir Teşkilatlarında görev yapan herkese ulaşmaya çalıştıklarını ifade eden AK Parti Seydişehir İlçe Başkanı Kemalettin Atalay, yerel seçimlere Cumhur İttifakı adayı ile girdiklerini, yerel seçimlerle AK Parti Belediyeciliğini Seydişehir’de devam ettirmek istediklerini söyledi. 

MHP Seydişehir İlçe Başkanı Eyüp Gül de “Ülkede ne zaman bir beka sorunu ortaya çıktıysa MHP ve Ülkücü camia elini değil gövdesini taşın altına koymuştur ve bundan sonra da koymaya devam edecektir.” dedi. 

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal ise; ilçeye gerçekleştirilen yatırımlara değinerek, “Partimiz kurulduğu günden bu yana kenetlenerek birlik ve beraberliğimizi devam ettirerek yüzde 30’lardan yüzde 52 rakamlarına ulaşmış bulunuyoruz. Gerek Büyükşehir, gerekse ilçe yatırımlarımızla birlikte 60 projeye imza attık. Bunların büyük bir çoğunluğu tamamlandı. Bir kısmı da şu an devam etmektedir. Bir o kadarının da hazırlığını yaptık.” ifadelerini kullandı. Tutal ayrıca,görev süresi boyunca ilk günkü heyecanla çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti.

AK Parti Konya Milletvekili Tahir Akyürek, AK Parti ile şehirlerin çağ atladığına değinerek, “AK Parti ile nasıl Türkiye büyük bir değişim ve dönüşüm yaşayarak daha farklı hedeflere koşmaya başladıysa, AK Parti yerel yönetimler döneminde de şehirlerimiz çağ atladı, kabuk değiştirdi çok daha farklı vizyona ulaştı” dedi.

AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı, Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal’ın geride bıraktığımız dönemde Seydişehir’e çok önemli hizmetlerde bulunduğunu belirterek, “İnşallah önümüzdeki dönemde de hemşehrilerimizin desteğiyle hizmetlerine kaldığı yerden devam edecek” diye konuştu.

52141150_1242836015868940_6819856708211310592_n.jpg

Konya Büyük Şehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Seydişehir’de Ak Parti Seçim Koordinasyon Merkezi’nde ve Vefa Programı’nda hemşehrilerimizle birlikte olduk. ‬ Cumhur İttifakı'nın adayları olarak sahada olduklarını belirterek "Hükümet, büyükşehir ve Seydişehir Belediyesi ile el ele gönül gönüle çalışarak büyük başarılara imza attık. Büyükşehir Belediyemiz Seydişehir'e 166 milyon lira yatırım yaptı. Gelecek dönemde sizlerden destek ve dua bekliyoruz."dedi.

 

‪Seydişehir’de Cumhur İttifakı adayımız Mehmet Tutal yeniden belediye başkanı seçilecek ve Seydişehir’e hizmet etmeye devam edecek inşallah. "dedi‬.

 

AK Parti genel başkan yardımcısı Leyla Şahin Usta; milletin kendilerine verdiği aşkla ve heyecanla çalışmaya devam edeceklerini dile getirerek, şöyle konuştu:

"Bugün zor zamanda dik durmasını bilemeyip kendi makam ve mevkisi için bu davadan ayrılanların bir daha bu davaya dönüşü mümkün değildir. Tekrar dönecekleri bir AK Parti yok. Zor zamanda duramayan beceremeyen adamlarla bizim işimiz olmaz. Bunlar kaybetmeye mahkumdurlar. Hele hele bu davaya ihanet ettikten sonra çıkıp Cumhurbaşkanımızın adını kullanıyorlarsa buna hiçbir zaman müsade etmememiz gerekiyor. Bu doğru bir şey değil, bu milleti kandırmaktır. Seçimleri milletin gücü ile kazanmış bir partiyiz. O yüzden başarılıyız. O yüzden 16 yıldır iktidardayız. Bundan sonra da vatandaşlarımızın desteği ve Cumhur İttifakı'nın desteği ile bu ülkeyi yönetmeye devam edeceğiz." dedi

 

Programın ardından partililer konuklarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

(Süleyman Sayan)

 

 

 

 

 

 

SEYDİŞEHİR CUMHUR İTTİFAKI AK PARTİ VEFA YEMEĞİ AK PARTİ SEYDİŞEHİR'DE VEFA YEMEĞİNDE BULUŞTU
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU
KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU
Japonya'da Konya Kültürü Tanıtıldı
Japonya'da Konya Kültürü Tanıtıldı