Advert

SEYDİŞEHİR'DE CUMHUR İTTİFAKI İLE GÜÇLÜ BİRLİKTELİK

Seydişehir’ de Cumhur İttifakı ile güçlü birliktelik

SEYDİŞEHİR'DE CUMHUR İTTİFAKI İLE GÜÇLÜ BİRLİKTELİK
Bu içerik 737 kez okundu.

Seydişehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı adayı Mehmet Tutal, Biz ülkemizi ve milletimizi seviyoruz. Milletimizin huzur ve refahı, devletimizin bekası için var gücümüzle çalışıyoruz.” Dedi. Seydişehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı adayı Mehmet Tutal, beraberinde AK parti ilçe Başkanı Kemalettin Atalay, MHP ilçe Başkanı Eyüp Gül, yönetim kurulu üyeleri ve partililer ile birlikte ziyaretlerine aralıksız devam ediyor.

Bu çerçevede kurum ziyaretlerinin yanı sıra, esnaflar ve kafeler ziyaret edilerek, vatandaşlarla bir araya gelindi.

Cumhur ittifakının çok güçlü bir şekilde çalışmalarına devam ettiğini belirten Başkan Tutal,

"Milletimizin birliğini zirveye taşıyacağız"

Ülke ve milletin beka mücadelesinin en önemli dayanak noktalarından biri olarak gördükleri Cumhur İttifakı ile bu seçimlerden daha da güçlü çıkacaklarını ifade eden Başkan Mehmet Tutal,  "Milletimizin birliğini beraberliğini zirveye taşıyacağız. Cumhur İttifakı'nın ruhu ile hedef ve amacına uygun bir şekilde hareket edeceğiz. Güçlü bir birliktelikle kardeşlik içerisinde çıkmış olduğumuz bu yolda inşallah hayırlı işlere ve büyük başarılara imza atacağız.

Birlikteliği ebedi kılacaklarını belirten Tutal; 31 Mart seçimleri sonrasında belediyemizin yönetiminde, işleyişinde ve istişarelerimizde de bu misyonu, birlikteliği ve kardeşliği sürdüreceğiz. Birliktelikten, dış güçlerin ne kadar rahatsız olduğunu hatta içimizde bazı şer odaklarının hoşnut olmadığını biliyoruz. Ülkemizde esen gönül birliği rüzgarı sayesinde milletimiz, devletimiz ve Türkiye kazanacaktır" şeklinde konuştu.

Başkan Tutal ve beraberindekiler, ziyaretler sırasında halkın gösterdiği ilgi ve teveccühten dolayı çok memnun olduklarını, bu konuda halkımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz dediler.

SEYDİŞEHİR'DE CUMHUR İTTİFAKI İLE GÜÇLÜ BİRLİKTELİK #SEYDİŞEHİR #CUMHUR İTTİFAKI #AKPARTİ #MHP #MEHMETTUTAL
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU
KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU
Japonya'da Konya Kültürü Tanıtıldı
Japonya'da Konya Kültürü Tanıtıldı