Advert

BAŞKAN TUTAL'A KIRSAL MAHALLELERDE BÜYÜK İLGİ

Seydişehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Mehmet Tutal seçim çalışmaları çerçevesinde ziyaret ettiği her yerde büyük ilgi görüyor.

BAŞKAN TUTAL'A KIRSAL MAHALLELERDE BÜYÜK İLGİ
Bu içerik 920 kez okundu.

Seydişehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Mehmet Tutal seçim çalışmaları çerçevesinde ziyaret ettiği her yerde büyük ilgi görüyor.

AK parti ilçe başkanı Kemalettin Atalay ve teşkilat mensupları ile birlikte Ketenli, Yaylacık ve Mesudiye mahallelerini ve Şehit ailelerini ziyaret eden Başkan Tutal bu bölgelerde halkın kendisine ve partisine gösterdiği teveccühten son derece memnun.

Başkan Tutal; İlçe Başkanımız Kemalettin Atalay ve teşkilât mensuplarımız ile Ketenli, Yaylacık ve Mesudiye mahallelerimizi ve Şehit ailemizi ziyaret ettik.  Anadolu’ muzun insanları o kadar alçakgönüllü ve güzel ki, hemşerilerimizin gösterdiği ilgiden dolayı çok memnun kaldık.

Sokakta, kahvede gösterilen ilginin yanında, girdiğimiz her evde, selam, ikram teklifi ile karşılaşıyoruz, bunun yanında hemşerilerimizin duaları ile uğurlanmak bizleri ayrıca memnun ediyor. Gönlü ve kendileri güzel kardeşlerimize hizmet etmek, onlara layık olmak bizlerin tek hedefi. Bu bilinçle çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Bu kadar gönlü güzel kardeşlerimize hizmet etmek bizim için bir şükür vesilesidir, şeklinde konuştu.

SEYDİŞEHİR #BELEDİYE #BAŞKANI #MEHMET TUTAL #AK PARTİ #KIRSAL #MAHALLE BAŞKAN TUTAL’ A KIRSAL MAHALLELERDE BÜYÜK İLGİ
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU
KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU
Japonya'da Konya Kültürü Tanıtıldı
Japonya'da Konya Kültürü Tanıtıldı