Advert

Aybar “Alaylar Bir’in Sesi Olacağız”

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Alaylar Bir Mahallesi Muhtar Adayı olan Ömer Aybar, yapacağımız hizmetlerle çehresi değişen alaylar birin sesi olacağız dedi.

Aybar “Alaylar Bir’in Sesi Olacağız”
Bu içerik 709 kez okundu.

Azaları ile birlikte mahalle sakinlerini ziyaret eden Aybar,hem mahallenin sorunlarını tek tek tespit ediyor hem de sunduğu projelerle seçmenden oy talep ediyor.

 

Halk arasında mütevazi, güler yüzlü ve samimi tavırları ile tanınan Ömer Aybar, Mahallem için her gün düsturu ile hareket edeceğini ifade ederek mahallemiz icin el ele verip gönülleri birleştirme vaktidir dedi.

-Projelerimizle Değişimi Amaçlıyoruz-

Sosyo-kültürel projeler ile Alaylar Bir Mahallesinde değişimi ve yenilenmeyi amaçladıklarını dile getiren Muhtar Adayı Ömer Aybar,” Mahallemizin sorunlarını tek tek not aldık. Mahalle sakinlerimizi ziyaret edip dinliyoruz. İstek, öneri ve şikayetlerini değerlendireceğiz. Öncelikli olarak  Sosyal Sorumluluk ve Çevre Temizliği Projelerimiz ile hem mahallemizin yeşil doğasıyla çiçek gibi temiz ve güzel görünüme kavuşması için gerekli mercilerle iletişim halinde olacağız. Hem de bölgemizde ihtiyaçlı, engelli ailelerimize kardeşlerimize yardımcı olup onların gönüllerini hoş tutacağız.

 

Sanal Mahalle Uygulamamızla üç ayda bir mahalle sakinlerimizle toplantı yapacağız. Sanal ağ ortamı ile de yedi gün yirmi dört saat vatandaşlarımızın hizmetinde olacağız. Yine mahalle sakinlerimizle heran diyalogda olmak adına Lokal ve Dernek Projemizi hayata geçirerek imkanlar ölçüsünde mahalle konağı ve mahalle lokali açarak samimi sıcak bir sohbet ortamı oluşturmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz İstek ve taleplerini gerçekleştirmek adına girişimlerde bulunacağız. Şeklinde konuştu

 

Demokrasinin en güzel göstergesinin seçimler olduğunu dile getiren Muhtar Adayı Aybar, diğer muhtar adaylarına da başarılar dileyerek 2019 seçimlerinin basta mahallesine olmak üzere tüm Seydisehir’e, Türkiye’ye ve İslam Coğrafyasına hayırlara vesile olmasını temenni etti.

Aybar “Alaylar Bir’in Sesi Olacağız”
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU
KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU
Japonya'da Konya Kültürü Tanıtıldı
Japonya'da Konya Kültürü Tanıtıldı