Advert

Ümit Demirci Kızılcalar Mahallesine Muhtar Adayı

Ümit Demirci Kızılcalar mahallesinde muhtar adaylığını açıkladı.

Ümit Demirci Kızılcalar Mahallesine Muhtar Adayı
Bu içerik 539 kez okundu.

Demirci açıklamasında;

Çok Kıymetli Basın Mensuplarımız  Bizlerle Birlikte Yola Çıkan Değerli Yol Arkadaşlarım Sevgili Kızılcalar Mahallesi Sakinlerimiz;

Doğup Büyüdüğüm Çocukluğumu Geçirdiğim Ve  Ekmeğini Yediğim Kızılcalar Mahallesinden 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Yerel Seçimlerinde  Muhtar Adayı Olarak Huzurlarınızdayım. 

Konuşmama Başlarken Kızılcalar Mahallesinde İkamet Eden Tüm Hemşerilerimize Kucak Dolusu Selam Ve Saygılarımı Sunarım.

Değerli Seçmenlerimiz Mahallemize Muhtar Adayı Olmaktaki Amacımız Mahallemizin Özlemiş Olduğu Hizmetlerle Halkımızı Buluşturarak Sosyal Muhtarlık Profilini Halkımıza Göstermektir.

Biz Muhtarlığın Sağlamış Olduğu Maddi Ve Manevi İmkanları Yok Sayarak Tamamiyle Gönüllülük Esasına Dayalı Olarak Hizmetlerimizi Gerçekleştireceğiz.

Şüphesiz Bu Hizmetlerimizde Sizlerin Desteği Ve Duasına İhtiyacımız Olacaktır.

 Yaşlısıyla Genciyle Kadınıyla Erkeğiyle Bir Bütün Halinde Mahalle Halkımızın Sesi Soluğu Olmaya Azami Gayreti Göstereceğiz.

 Şükürler Olsun Devletimiz Güçlü Bir Devlettir. Devletimizin Halkımıza Sağladığı Tüm İmkanlardan   Mahalle Sakinlerimizi Yararlandıracağız.

Kimin Nerde Bir Sorunu İsteği Var İse İvedi Olarak Bu Sorunların Takibini Yaparak Çözüm Noktasında Kararlılıkla Mücadele Edeceğiz.

 Muhtarlık Makamı Direk Hizmet Makamı Olmasada Hizmet Veren Kurumlar Arasında Bir Köprüdür. Biz Bu Köprü Vazifesini Cenab-I Allahın Rızası Ve Mahalle Halkımızın Refahı İçin Var Gücümüzle Çalışacağız.

 Seçimler Halka Hizmet Noktasında Bir Yarıştır. İstenmeyen Durumlara Asla Müsaade Etmeyerek Mahalle Halkımızın Derdiyle Dertlenen Sevincini Ve Hüznünü Paylaşan Bir Kardeşiniz Olarak Sizlerden Yetki Ve Destek Talep Ediyorum.

Ezanı İle Huzur Bulduğumuz Bayrağı İle Grur Duyduğumuz Güzel Ülkemizde Milletimizin Örf Ve Adetlerine Uygun Olarak Sizlerle Daima Birlikte Olacağıma Söz Veriyorum.

Konuşmamın Başında Belirttiğim Gibi Muhtarlık Makamının Getireceği Hiçbir İmkan İçin Bu Makama Talip Olmadık. Bizim Talip Olduğumuz Tek Yer Var Oda Halkımızın Gönüllerinde Yer Etmektir.

Gök Kubbede Hoş Bir Seda Bırakabilirsek Ne Mutlu Bizlere.

Yaratılanı Sev Yaratandan Ötürü Sözünden Yola Çıkarak Asla Siyasi Parti, Hemşericilik Eş Dost Akraba Gözetmeksizin Halkımızın Tamamını Kucaklayacağız.

Bunu 10 Yıldan Beri Seydişehirde Ali Bilir Petrol Arkasında Bulunan İşyerime Gelen Müşterilerimiz Gayet İyi Bilmektedir.

 

Demem O Ki Yokluğu Da Varlığı Da Görmüş Bir Hemşeriniz Olarak Halden Anlayan Bir Kişiliğim Bulunmaktadır. Edindiğimiz Bu Tecrübe İle Yaşlıyla Yaşlı Genç İle Genç Olmaya Geliyoruz.

 

‘’HEP BİRLİKTE EL ELE GÖNÜL GÖNÜLE’’ Sloganıyla Başlattığımız Seçim Çalışmalarımızda Bizlere Destek Veren Değer Katan Ve Bu Günlere Gelmemizde Emeği Olan Başta Annem Babam Ve Tüm Hemşerilerimize Selamlarımı Sunuyorum.

 

 Yine Mahallemize Hizmet Noktasında İyi Veya Kötü Emeği Geçen Önceki Muhtarlarımıza Saygılarımı Sunuyor, Ebediyete İntikal Edenlere İse Rabbimden Rahmet Temenni Ediyorum.

 

Bizleri Kırmayarak Toplantımıza Katılan Saygıdeğer Basın Mensuplarımıza Ayrı Ayrı Teşekkür Ederek Derin Şükranlarımı Sunuyorum

 

Yapılacak Olan Seçimlerin Öncelikle Mahallemize, İlçemize Hasılı Ülkemize Hayırlara Vesile Olmasını Diliyorum.  Hepiniz En Kalbi Duygularımla Sevgi Saygı Ve Muhabbetle Selamlıyorum. Cenabı Allahım Yolumuzuda Bahtımızıda Açık Eylesin. Sağolun Varolun Eksik Olmayın. Saygılarımla…

Ümit Demirci Kızılcalar Mahallesine Muhtar Adayı
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU
KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU
Japonya'da Konya Kültürü Tanıtıldı
Japonya'da Konya Kültürü Tanıtıldı