Advert

ABDÜLKADİR ÇAT BAŞKAN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Geçtiğimiz dönemlerde MHP'den aday olup 5 yıl Seydişehir başkanlık yapan Abdülkadir Çat...

ABDÜLKADİR ÇAT BAŞKAN ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Bu içerik 2352 kez okundu.

Geçtiğimiz dönemlerde MHP'den aday olup 5 yıl Seydişehir başkanlık yapan Abdülkadir Çat son seçimde ikinci olarak seçimi kazanamamıştı. Cumhur ittifakında aday gösterilmeyen Abdülkadir Çat Bağımsız olarak Seydişehir Belediye Başkan adayı oldu. Çat'a önceki dönemlerde AK Parti ilçe başkanlığı yapmış iki isimde destek verdi. Abdülkadir Arslan ve Sadettin Kuyucak.

Seydişehir'de bir kafenin üst katında basın mensuplarıyla buluşan Çat şunları söyledi;

DEĞERLİ BASIN MENSUPLARI,

31 MART 2019 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinin hemşerilerimize ve milletimize hayırlı olmasını Cenab-ı Allahtan niyaz ediyorum. belediye başkan adaylığına, belediye meclis üyeliğine ve muhtarlıklara aday olan tüm arkadaşlarımıza başarılar diliyorum.

Yaşamaktan ve hizmet etmekten her zaman onur duyduğum aziz şehrimize bağımsız belediye başkan adayı olarak devam etme kararı aldım.

Bağımsız belediye başkan adaylığı kararını alırken hemşerilerimizden gelen yoğun talep ve destek bizi ziyadesiyle memnun etti. Bize güç veren, destek olan bütün hemşerilerimize şahsım ve arkadaşlarım adına şükranlarımı sunuyorum.

Uzun süren aday belirleme sürecini siz basın mensupları ve hemşerilerimiz yakından takip ettiniz.

Biz bu süreçte yaşanan tüm gelişmeleri kıymetli hemşerilerimizin takdir ve vicdanına bırakıyoruz.

Kendimizi bu tartışmaların dışında tutuyor ve memleketimiz için yapacağımız hizmetleri her şeyin önünde görüyoruz.

Ama bir konuya değinmek mecburiyetindeyim. ittifak görüşmeleri devam ederken yaptığımız bütün görüşmelerde Seydişehir de partilerin kendi adayları ile seçime girmelerini ve Seydişehir’in sos yo eğitim seviyesinin böyle bir dayatmaya sıcak bakmayacağını söylememize rağmen maalesef böyle bir tablo ile karşılaştık.

Rabbimin elbet bunda da bir takdiri bir ihsanı vardır.

Biz bu seçimi Seydişehir açısından tarihi bir seçim olarak görüyoruz.

Neden tarihi bir seçim!

Allah’ın izni ve hemşerilerimizin teveccühü ile bu seçimi kazandığımızda;

Bundan sonra hiç bir siyasi parti, gerek genel seçimlerde milletvekili adayı belirlerken gerekse belediye başkan adayı belirlerken Seydişehir halkının talep ve isteklerini görmezden gelemeyecek ve ben yaptım oldu diyemeyecektir.

 

Kazanan Seydişehir olacaktır!

Seydişehir de farklı siyasi görüşlere sahip ve Seydişehir’e önemli hizmetleri olan değerli arkadaşlarımızla ve sevgili hemşerilerimizle büyük bir mutabakat ve gönül bağıyla bu aziz şehre hizmet edeceğiz.

Hepinize saygılar sunuyor, Sağlık huzur ve mutluluklar diliyorum.

Birlikte başaracağız! Dedi

 

ABDÜL KADİR ÇAT AK PARTİ MHP BAĞIMSIZ ADAY ABDÜLKADİR ARSLAN SADETTİN KUYUCAK DESTEK BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ ABDÜLKADİR ÇAT BAŞKAN ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
Ahmet Ay     0000-00-00 Azıcık akıl mantık olsun merkezi hükümet desteği alamadan bir belediye kendi gelirleri ile ne yapabilir ne üretebilir ya da neyi ne kadar yapabilir... Bence aykırı hareket ettikleri için seçim sonunda pişman olacaklar ve kaybedecekler...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU
KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU
Japonya'da Konya Kültürü Tanıtıldı
Japonya'da Konya Kültürü Tanıtıldı