Advert

OKULLAR GÜZELLEŞİYOR

Seydişehir Cumhuriyet Başsavcılığı, Seydişehir Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nün...

OKULLAR GÜZELLEŞİYOR
Bu içerik 656 kez okundu.

Seydişehir Cumhuriyet Başsavcılığı, Seydişehir Kaymakamlığı, İlçe Milli  Eğitim Müdürlüğü ve  Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nün ortaklaşa gerçekleştirdikleri “ okullar güzelleşiyor”  etkinliği 21/01/2019  tarihinde, Seydişehir Mahmut Esat ortaokulunda başladı. 21/01/2019  tarihinde başlayıp  01/02/2019 tarihine kadar yarı yıl tatili süresince devam  edecek bu etkinlik süresinde; kamu hizmeti cezası kapsamında ücretsiz çalışan hükümlüler, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün belirleyeceği  okullarda, boya, tadilat ve temizlik işlerini yapacaklar.

            Etkinliğe Seydişehir Cumhuriyet Başsavcısı İzzet Kardoğan, Seydişehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahir Kibar,  Seydişehir Denetimli Serbestlik Müdürü Musa Özcan, Seydişehir Mahmut Esat Ortaokulu Müdürü Süleyman Boztepe, müdür yardımcıları ile denetimli serbestlik müdürlüğünde çalışan diğer memurlar katıldılar.

            Etkinlikte bir konuşma  yapan, Cumhuriyet Başsavcısı İzzet Kardoğan; etkinlik hakkında bilgi verdi ve ülke genelinde gerçekleştirilen bu etkinlik  kapsamında; Seydişehir Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından takibi yapılan 11 hükümlü Mahmut Esat Ortaokulu’nun  ihtiyaçları doğrultusunda bu okulda boya, tadilat ve temizlik işleri yapılacaklar. Bu gün aynı saatlerde Beyşehir ilçemizde de aynı etkinlik başlamış olup, Beyşehir de  Beytepe Ortaokulunda 16 hükümlü çalışmaya başlamıştır, Yarı yıl tatilinde, 01/02/2019 tarihine kadar, ihtiyaç duyulan başka okulların da boya, tadilat ve temizlik işleri yapılacaktır. Bu kapsamda Gevrekli Şehit Mehmet Altınbağ ilkokulunun boya, tadilat ve temizlik işleri hükümlüler tarafından yapılmaktadır.

             Yükümlülerimiz, çocuklarımızın eğitim öğretim gördüğü yerlerin daha güzel daha temiz olmasına katkı sağlamaktadırlar dedi.

            Başsavcımız bu tür çalışmaların yaz tatili ve diğer tatillerde de yapılması temennisi ile katılanlara ve emeği geçenlere teşekkür etti

 

OKULLAR GÜZELLEŞİYOR SEYDİŞEHİR
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU
KONYASPOR BOLU VE HOLLANDA YOLCUSU
Japonya'da Konya Kültürü Tanıtıldı
Japonya'da Konya Kültürü Tanıtıldı