Advert

Yeni Yönetim Şehit Ömer Halisdemir'in Kabrini Ziyaret Etti

Darbeci general Tuğgeneral Semih Terzi'yi öldürdükten sonra şehit edilen Piyade Astsubay Başçavuş Ömer Halisdemir'in mezarına Türkiye’nin dört bir yanından ziyaretçi akınına uğruyor...

Yeni Yönetim Şehit Ömer Halisdemir'in Kabrini Ziyaret Etti
Bu içerik 2176 kez okundu.
Advert

Darbeci general Tuğgeneral Semih Terzi'yi öldürdükten sonra şehit edilen Piyade Astsubay Başçavuş Ömer Halisdemir'in mezarına Türkiye’nin dört bir yanından ziyaretçi akınına uğruyor. Konyaspor Yönetimi de Olağanüstü Genel Kurul sonrası Şehit Piyade Astsubay Başavuş Ömer Halisdemir’in kabristanını ziyaret edenler arasına katıldılar.

Olağanüstü Genel Kurul sonrası Atiker Konyaspor’un yeni yönetimi de  ilk ziyaretini şehit Ömer Halisdemir’in kabrine yaptı. Yapılan sponsorluk anlaşması sonrası Konyaspor takım otobüsüyle Niğde’ye giden yönetim, öncelikle Çukur kuyu Belediye Başkanı İleri Koçak’ı ziyaret etti.  Başkan Koçak, burada yaptığı açıklamada, ‘Konya'nın Konyaspor'un Ömer Halisdemir hassasiyetini asla unutmayacağız’ açıklamasını ardından, daha sonra Ömer Halisdemir’in kabrine giden yönetim, şehidimize dua etti. Yeşil-beyazlı kulüp, Ömer Halis Demir’in babasına Konyaspor forması hediye etti.

Yeni Yönetim Şehit Ömer Halisdemir'i Kabrini Ziyaret Etti Atiker Konyaspor
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AHİLİK ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
AHİLİK ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
YENİLGİYİ HAK ETMEDİK
YENİLGİYİ HAK ETMEDİK