ŞEHİT VE GAZİLER DERNEĞİNDEN HATİM DUASI ETKİNLİĞİ

Türkiye Harp Malulü Gaziler-Şehit Dul ve yetimler derneği kendi binasında hatim duası programı düzenledi.

ŞEHİT VE GAZİLER DERNEĞİNDEN HATİM DUASI ETKİNLİĞİ
Bu içerik 318 kez okundu.

Her ayın ilk  cumartesi  düzenlenen, okunan  hatmi  şeriflerin duasını yapıldığı  program geleneksel  hale  geldi.

Program hakkında  bilgi  veren Türkiye Harp  Malülü Gaziler-Şehit Dul  ve yetimler derneği İlçe  şube  başkanı  Yakup Söğüt;’’Her ay  Seydişehir  derneği  olarak gerçekleştiğimiz programda  okunan hatmi  şerifin duasını gerçekleştiriyoruz. Harp  Malülü Gaziler-Şehit Dul  ve yetimlerimizle  sohbet ediyoruz.Programımıza Kaymakamımız ve  Belediye Başkanımız olmak üzere İlçemizin protokol üyeleri yalnız  bırakmıyor,bizlere sahip çıkıyorlar, hepsine teşekkür ediyorum.’’dedi.

Kaymakam  Aydın  Erdoğan’da Türkiye Harp  Malülü Gaziler-Şehit Dul  ve yetimler derneğimiz düzenli olarak bu programı gerçekleştiriyor. Çok  başarılılar. Böyle  toplantılar  çok önemli Şehitlerimizi yadediyoruz.Onlar için okutulan  Hatmi  şerif için yapılan duaya  hep birlikte amin diyoruz.Şehitlerimizin emaneti  olan Şehit yakınlarına  her zaman  sahip  çıktık bundan sonra da  sahip  çıkacağız.Onlar bizim baştacımızdır.Hepsine saygılarımızı sunuyoruz. Dedi.

Programın sonunda Kaymakam  Erdoğan Harp Malulü Gaziler-Şehit Dul  ve yetimler ile  yakından ilgilendi onların sorunlarını dinledi.

ŞEHİT GAZİLER DERNEĞİNDEN ŞEHİT VE GAZİLER DERNEĞİNDEN HATİM DUASI ETKİNLİĞİ
Advert
Bu Haber Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun..
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Üç Belediye Başkanı Görevden Alındı
Üç Belediye Başkanı Görevden Alındı
Konya'da gol sesi çıkmadı
Konya'da gol sesi çıkmadı